Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Juhasz27 #2154 üzenetére

    Érdekes,nekem ma meglett a +2G RAM,és el is múlt ez a fajta anomália,és készen is jön be minden,nem tököl a gép.
    Szóval Nekem tuti ettől volt,most is toltam pár kört,körelejére bent,semmi spectator meg pörgő karika a képecskék helyein pl.a választóban.Magába a játékba is már a 60vsync képpel esek be,ez is pozitívum,így elmúltak a köreleji 15mp-es anomáliák. :C
    Márcsak lőni kéne tudni :DDD Na jó,a 20+-okat már meglőttem ma minden körben,objektívázás mellett,BÁR HC és még mindig van mit csiszolni a közlekedésen/bátorságon.

    Egyébként tetű dolog,hogy granyó helyett semtexet visznek.Nem pattog el,nem visszadobható,HC-n meg mire jelzése lesz,el is visz,nem ér ki az ember.A granyókat vissza/arrébbdobtam sokszor pontot foglalva eddig :O Sajnos a legtöbb pont félpályáról bárhonnan elérhető,mintha direkt arra lenne kiszámolva a magasság,mamuszperkkel beosonok,de tuti valaki kigranyóz,mert egyedül lassabban foglal,minthogy az ellen féltávig érjen a túloldalról,és dobja azt a fost :((( Ennyit a kommandózásról.Piszok sok sweet spot van gránátozni a pontra.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák