Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz huby80 #590 üzenetére

    Én is kipróbáltam a bétát (Steamen tegnap és ma ingyenesen lehetett letölteni és játszani vele, szal nem értem mi értelme volt a kódosztogatásnak?...)
    Szal én "nagy" MW19 játékos vagyok, vagyis voltam mert baromira meguntam az egészet.
    Ez a MW3 szinte ugyanaz csak csiszolt grafikával, bugokkal ("grenade-grenade-grenade") és szar netkóddal. Lövéseim kb. 20-50%-át b@szik regisztrálni a játék miközben MW19-ben (amit tegnap nyomtam utoljára) semmi gond nincs, ráadásul MW19-ben az állítólagos pingem (amit kiír a játék) magasabb mint itt a bétában.
    A Favela kb. ugyanolyan kakkancs pálya mint MW19-ben a többség: egy rakás "szobácskával", bújócskázni kell rajta. A többi még OK, tényleg arcade shooteres, nincsenek túlbonyolítva.
    Kiszedték belőle a killstreakekre figyelmeztetést, a lépéshangokat csak akkor hallom amikor már 5 méterre vannak tőlem, a "lépéshangosító" gear felhangosítja, de akkor meg minden másnak a hangja le van "dampenelve", szal nem tetszik. A püttyögő lövéshangok sem jönnek be. De ez csak szvsz.
    Az emberek többsége az én lobbijaimban már most ugrabugrál-dropshotolgat, slidecancel-ugrás-dropshot, stb. lézer aimje van szal az SBMM tényleg működik. :C nagyon élvezetes a játék. :U /s
    A legnagyobb bajom a netkódon kívül, hogy MW19 után nincs benne semmi új, mész-lősz, ennyi és nagy izzadtságszag az egész.
    Én passzolom.

    ps: a BF2042 is kipróbálható a hétvégén.

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák