Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz Dave567 #8906 üzenetére

    Kicsi a világ, tegnap (ma) hajnaltájt egy HC játékban összefutottunk :) Jómagam most nem sok vizet zavarok, longshotozom a kb mindent, mellette meg a pisztolyokat húzom, így próbálok felvenni olyan pozit, ahonnan nagy területet és messzire belátni - így tűnt fel, hogy egy, a fórumból ismerős név rohangál a távolban :D
    Nem túl gyakori (legalábbis hogy kiszúrom) :B
    #8912Linem: Egyértelmű csalóval én sem igazán szoktam találkozni, néha van ilyen gyanúm (ami időnként erős), de nem mondanám jellemzőnek. Pedig PC -n tolom, tehát elvileg én minden ilyen néppel össze kell fussak. De még egy WH esetén is lehetnek véletlenek, pl épp a minap esett meg velem, hogy a hotelben egy üvegtáblát lőttem szét, hogy ne zavarja a kilátást - erre beadott egy killt. A jelek szerint az üvegtábla mögötti fal mögött épp állt egy ellenfél, akit - teljesen véletlenül - sikerült telibe trafálnom. Az ő szemszögéből ez simán WH -nek látszik - én is nehezen hinném, hogy van ilyen, ha nem velem történik :D
    Ez egy jó elmélet a visszavágó játékosokról (tényleg), és bár minden típusú furcsaságra nem ad magyarázatot (pl vesztes meccsekbe helyezés, rossz respawnok sorozata, stb), de igen, ilyen mechanizmusok egész biztosan jelen vannak a játékban. Magam is találkozom vele (no meg alkalmazom is).
    Annyival azért kiegészíteném, hogy az adaptív játékmód kétirányú. Pl ha pl rám kezd el vadászni valaki (ezt azért hamar le lehet venni, sőt, két - három kiosztott kill után már kötelezően lehet rá előre számítani és felkészülni), akkor nyilván én is taktikát váltok (és gondolom sokan mások is), és azokat a helyeket kezdem figyelni, ahonnan azokat a helyeket lehet figyelni, ahol korábban voltam :D Ilyen formán a bosszúszomjasan érkező avenger nem egyszer lyukra, pontosabban épp puskacsőre fut... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák