Új hozzászólás Aktív témák

  • sharpapa

    aktív tag

    Sziasztok!

    Jó másfél év szünet után újrakezdtem a játékot, és vannak kissebb problémák. Előszöris az hogy le vagyok maradva mint a borravaló. Valahol olvastam ''az ASE kudarca''-ról. Ezt valaki részletezné nekem? Illetve akkor most mit használnak helyette? A második: látom már minden server 1.3. Na leszedtem a patch-et, és nem ment fel. Rövid keresés után rájöttem hogy nekem (hát ki tudja miért :U) az 1.3 deviance patch kell. Na ez az amit sehonnan sem tudok előkeriteni. Tipp? Harmadik: mi is ez a konfigolás? Ahogy olvasom legális csalást jelent, illetve valahogy túlélőképesebbek vagyunk tőle. Ez magyarázza hogy amikor végre találtam egy szervert amin futott az alapcodom, akkor gyanúsan sok volt a zoom nélküli odarántós frag (Garand, K98, moshing nagant és táraival). Szal tulképpen hogy a francba működik ez? Távol áll tőlem hogy bármi segédeszközt használjak, de azért szeretném tudni miről is van szó.
    Előre köszönöm türelmes válaszotokat.

    "Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

Új hozzászólás Aktív témák