Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz shotika #4205 üzenetére

    Akkor megint az lenne,hogy szopat,akinek már kiesett,de csak azzal,mert az alap gyenge.Énnekem mondjuk semmi perc alatt kiesett ott minden OP fegyó,pedig sokáig nem is lézereztem,max ha olyan volt,elvettem hullától.Viszont nálam 3x többet játszók is voltak úgy,hogy a full-op 2 fegyóból nem volt meg egyik se.Az se jó.Ígyis most a 25%-okkal is cumi van,mert a kedvenc/maxolandó fegyóimra nincs,már régen legoldozottra meg sniperre van....
    Szóval vagy húzok egy gyengébb,de 25ös fegyót,ami már rég maxolva,vagy viszek jót,de simát,esetleg mastercrafttal,amire én adtam volna szintén +xp-t,mert a szép egyedi fegyók estek így ki emiatt a használatból,mert úgyis az MK II-t választja az ember.
    Sajnos szeretett GKS-emre pont semmi nincsen,pedig messzemenően azzal vagyok a legjobb.Tactic riflék mondjuk jók,de gyémánt már,sokat pörögtek,persze mindhez! esett MK II.Sniper meg 2 killem van összvissz,de szintén majdnem mindhez van MK II-m :W

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák