Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Üdv!Csatlakoznék én is....holnaptól,mert töltődik még... :B

    LorenzoHUN#2852

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz oriic #2535 üzenetére

    :R
    Jaja,most akcijós volt,és vettem egy Destiny 2-t is,rájöttem,hogy a Steamen semmi értelmes,most hiába veszek 2-3 fél-indie shootert,ha megunom hamar.Még a Super Kinky,ami ott jópofa,de rájöttem,hátha most jó kis cucc lett ez,akárhogy szidják is.
    2 kört mentem már HC TDM-ben,teljesen tetszik,a kis 1050 4G viszi szépen,a 775-ös Xeonomnál se kér többet,úgyhogy...
    Viszont jó,hogy zombit nem muszáj venni,mégjobb lenne,ha single se kellene.Tetszik nagyon,gyors volt a lobby,a mapbetöltés...a WWII-t kimaxoltam,szeptember óta a gépen sincs,a BF elmúlt a 3 után.Nem vettem meg többet,ott volt a 10 órás próba,elég volt.
    Itt úgy nézem,megint csak végre lőni kell :DDD +mapismeret.
    Bejön a Threyarch féle nagyobb map és sok út.Nem szép,de funkcionális a graf,vajsimán fut.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz KaitouP #2538 üzenetére

    A Blackout mennyire jó?Gondolok itt fejlődésre például,mennyire pubg?Mert azt ki se próbáltam,csak videókat,streameket néztem,de kikezeltek :DDD
    Szóval nemgyerebe a 20 perc settenkedés egy headshotért,0 xp-vel.
    Persze ki kell próbálni,tudom :)
    Vettem új billt is tegnap az örömre+egérpadot :) A jó kis Roccat Kone azóta is helytáll.
    Plusz kínhalált halt a routerem is,az is csere,hát csak 10 év volt a régi 1043ND-ben...
    Az SSD meg itt pihen mellettem VÉGRE(profitál a gém belőle?),az is ugrik be nemsokára.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Deck #2542 üzenetére

    Alap! :D Én legalábbis tologatom...Mindenki 1000 szintes,lő mint az aimbot,csillog villog a sok kacat,nekem sehol semmi :DDD Na jó,azért már szokom.

    Tegnap végre bekerült a win és a játék alá is az SSD,az is kellemes dolog. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz myke7 #2546 üzenetére

    Bele kell szokni.Akkor gondolj bele HC-n,mikor 60-as pingről indul az ember németek ellen...gyakorlatilag lehetetlen így párbajt nyerni...trükk kell.Tenni kell fel kiegeket,pl.quickdraw gyorsabban célratartani,FMJ távolra,kacatokon át,grip...és megismerni a mapot.Meg persze jól lőni :DDD
    Menj egy HC Kill confirmedet,megtudod,mi a Magyarok Istene...Aspawnról is leszednek 5mp múlva,ha meg se moccansz is :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz marilllyo #2549 üzenetére

    Én mindigis HC fan voltam...bár nem tudom,a simában mennyi kell az ellenbe,majd rákukkantok.Shotizni is szeretek ;]
    Szerintem jó lett.Bár van csaló,csak ma 2x futottunk bele LMG-s mindenkitkiirtósba,nomeg egyelőre nem tudok magyarázatot a coldblooded+mamuszperk kombóban mozogva prefire-ekre a sarkon,tök vicc,megállok és abbahagyja.Tökre olyan érzésem van,mintha valami lagkomp már "kirakna" picit,mert úgyis arra megyek...
    Egyébként pedig már ölöm a kisnyuszikat is reptében,de ez a fedezék nem megy,és nem fejes visz el,hanem smg-ből,amiből 3-4 is kell,50m-ről,és nem fej,olyat csattanok,és látom,hogy várnak... :F De csak páran,jellemzően viszik ilyen öt killel a záró bestvidiben,ugrik,forgolódik,5öt öl.ÉS nem ritka!Ehhez nemtudom,mi kell,6.érzék?
    HC-n azért pedig nem kifizetődő látszani,az ilyenek meg beugranak egy térre,és körbeforgolódják 5 killel.

    Ugye mondjátok,hogy nincs sok csaló/volt már bannolás? :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Nna.Én megvettem a season passt is... :DDD
    Lehet röhögni :DD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz danilla #2584 üzenetére

    Boldog Újévet,én is toltam 4ig :DDD és végre jöttek Bloodthirsty medálok is :B sz..r vagyok,de azért megy szépen a Domination és a mamuszperk-lightweight sunnyogás ;]

    Énnekem marhára bejönnek a régi map remake-ek,előre nem bánom a season passt sem,hogy megvettem,jók a fegyverek,most váltottam SMG-re a riflékről,első prestige meg is lesz hamarosan.Tudom,későn kezdtem bele,tudom,40éves vagyok meg minden,de azért elvagyok.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz danilla #2586 üzenetére

    Kicsit nosztalgikus az egész.Mindigis szerettem a nagy mapokat,jó,hogy gránát sokára van,de nem is éri meg,az operátorok kiegyensúlyozottak,és jó,hogy pl.dom-ban csak 1-1 vihető mindből.Már csak a csapatmunkára kéne odafigyelni,de kevesebben tolják TDM-ben azért.Meglett az első MVP-m is :DDD
    Az is jó,hogy szinte minden körben kapni valami kacatot.+a medálok,challenge-ek :)
    Rakétavetőt viszont nem nagyon visznek.Aztán csak lövöldözik a szögesdrótot,UAV-t.Pedig éledéskor lepukkantani nem sokból tart az ilyesmit.
    Team link is jó dolog,de arra még nem jöttem rá,mikor mutatja az ellent is,van,hogy WH-vá alakul :)
    Mindenesetre teljesen jó dolog látni falon át,ki hol van,hogy arra van biztosítás,vagy hogy épp hol lőnek le valakit.

    Mondjuk az is igaz,hogy mindenki x prestige,én meg kullogok itt az elsőben,irtó ritka valami kezdőbb.HC-ben meg kifejezetten az öregfiúk tolják ugye,mert minden izé halálos.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz TommyS_27 #2649 üzenetére

    Jaja,vinni kell raksit.Olyan itt is,mint más játékban a healer,senki nem akar vinni,pedig néha muszáj :DDD
    Főleg DOM-ban,ahol akár egy szerencsés,könnyen kihozható care package-ben is lehet,és elqrja az egész kört.
    Mondjuk az UAV-CUAV se jó,ha fent van,én simán kipukkantom mindig éledéskor,ha van fent.Pont is,nyugi is,nem cold blooded-ezek,ha meg-megállok,úgyse jó.Viszont mamuszperk,lightweight az jóóó...hangot az is hall,aki fel nem néz a minimapra.HC-n meg UAV nélkül nincs is minimap.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Ki kéne már nekem is próbálni ezt,még nem mertem...
    Mondjuk tegnap végre meglett az első Merciless(vagy mi jár a 10 ölésért) medálom,12-ig jutottam,mire vége lett a körnek :D Ebből 1 tár SMG pötyögtetés 5 kill,HC DOM,jöttek volna foglalni...hát aztán már nekem is volt szívdobogás rendesen,épphogy meg tudtuk fordítani a kört.Nem tudom,Blackouton mi lenne :DDD
    Sose toltam még semmi battle royale gémet,PUBG-t mondjuk sok liveot néztem,nézni jó volt,de a negyedóra tökölés aztán egy headshotért gáz volt.Autóversenyt is azért nem tolok,csak roncsderbit,a stratégia is kikopott a Red Alert után.Egyszerűen a kevés időmben nem vonz az ilyen,hogy akár egy rossz mozdulattól kuka az egész.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz b. #2788 üzenetére

    Én is játszogattam hajnali 4-kor is,HC-n minden volt pillanatok alatt.
    Tudom,nem nagy szám,de össze is jött 4x a top 1,meglett a 10 Bloodthirsty medál,és az első prestige :DDD
    Max annyi a gondom,hogy 60-as a ping,a németeknek meg pl. 28.Irtóra trükközni meg idegbetegnek kell lenni HC-n lelőni az ilyeneket,ahol 1 golyó öl.De alakul :) Nagyon jó játék.Csaló ritka,páran pofátlanul WH-znak nem titkoltan,de ha már 2-en megyünk rá,cumizik :D Nomeg nem kicsit OP a thermal HC-n.De hát azt néha én is viszek :DDD
    Az utóbbi 10 év legjobb cod-ja nekem. :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Lehet röhögni,de hogyan kell használni az unlock tokent? :B
    Írja,hogy van 1 ugye,de rákattintani sem lehet semmire a prestige lapon,csak a fresh start-ra,a create a class-nál pedig semmi,ott a lakatok a cuccokon,semmire nem jön elő,hogy használhatnám...helo pls :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz b. #2795 üzenetére

    :R Köszi!

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz b. #2844 üzenetére

    ICR +1 :DDD Most nagyon belejöttem vele.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    HC-n aki tolja,felvehetne :DDD
    Érdekes,a killeket sose nézem DOM-ban...nem tudom,mennyire jó,de mostmár megyek 600 feletti köröket is,a Bloodthirsty sem ritka már,de az is ponttámadás,pontfoglalás közben.
    Egy ideje riflézek,középtáv+hosszú,4 kieg,gyors nem vagyok nagyon,de pontos :) Jól megy a kemperirtás.Mellé irtóra élem a nomádot,pontot levédeni,támadást bebiztosítani tuti a wire bomb,nagy újítás,hogy most már a foglalás mértéke meg is marad+% is jár,ha nem sikerül is,de a többiek befejezik.Eddig gáz volt,hogy egy sunnyogós 95%-os foglalás pont +1 halált jelentett csak.
    Pörgősebbek is a meccsek,mert vissza kell foglalni a félig eladott pontot is.
    A kutya megintcsak egész jó dolog a nomádnál,1-1x elküldöm a két körben+addigra kint van 2-3 csapda,jól jön a véghajrában,a kutyát jó nehéz is lelőni.
    A pisztolyosok kergetnek a frászba csak HC-n,kábé ott egyenértékű egy kistárú gyors riflével,nagyokat kaszálnak vele,ami vicc.Shotizgatni szoktam még,de túl nagyok a terek,és alapból is kicsi a szórás,rövid a hatótáv,amit csak mégkisebb szórással lehet feltornászni.Meg alig visz valaki raksit.Sajnálom a potyapontot+az UAV,stb is lát,meghogy a mezei parasztok lövik fegyóval a barb wire-t,stb,meg belesétálnak a sentrybe,stb.
    Mindig megbánom,ha shotit viszek :DDD Na jó,ha nyerő a kör,rape-re azért bedobom.

    Operátor melyik jó még?
    Én csak Nomad,Battery,Prophet triót toltam,azok tűntek hasznosnak/szerettem korábbról.

    De írhatnátok erről is,ki milyen szettel,operátorral és hogyan nyomja a kört le,mi illik össze :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Bordó #2975 üzenetére

    Jaja,ki lehet használni az objektívázók útvonalát+hogy a spawn fix.A büdös köcsög meg betol 6-8 killt,viszi a top videót,de egy pontfoglalása nincs... :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz TommyS_27 #2978 üzenetére

    Engem ott piszkál,mikor vele megyek,és én foglalok,ő meg elmegy roamolni DOM-ban.Persze leszedik,én meg nem tudom behúzni a pontot,mert 3 irányból rontanak rám idegesen.+sokan csak őgyelegnek a B körül,egyedül állok be 1-2 védőt lelőve,és nem segítenek.Team Link-et használok,pontosan tudom,ki merre van és mit csinál,kénytelen vagyok,és még azzal is Én alkalmazkodok a TDM-esekhez,de így legalább nem ugrok bele öngyilkos akciókba/tudom,melyik poszton halt valaki,merről várható ellen.
    Élvezem,de fárasztó sokszor.
    Sajna csapat nincs játszani,ez már nem a régi idők,hogy a PH akár 2x 4 főt kiadott esténként.Felvenni se vett fel a kutya se.Régen már az első posztok között volt,hogy ki szervezi az összeírást,ki veszi tutira meg,és jönne...a régi klánomból 1 ember vette meg,de az is eléggé ritkán van,nem is HC-s.

    Kicsit öncélú exhibicionizmus lett az egész,szép ruha,gyémántfegyó,csillió szint,de a csapatosdi,esport,klánosdi odavan.Tegnap azért pl.fogtam ki lengyel klánt,bénácskák voltak,de azért sikerült sort rendezni,jó köröket mentünk ;]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Meg is jött az update,toltam is pár kört,megvettem a Vampyr szettet :DDD Úgyis azt a fegyót szeretem a legjobban...
    Csak a csalókat lesegetnék...megint volt 2 aimos norecoillal,egy meg wh+lőtt sniperrel,mintha rifle lett nála :Y Mik nincsenek...jaés ráadásul ha kilép kör végén,visszakeresve nem jelenthető,csak csatlakozni lehet hozzá :W Durva azért,hogy még haver rászól,és kikapcsolja az aimot,röhögve,aztán játszik normálisan....

    Mondjuk olyan nagy vész nincs igazából a csalók miatt,régen ez is más volt.Vagy csak nekem megy jobban :DD godmode eddig még nem volt.A wh is csak addig ér valamit,míg le is tudja követni.Két ember kicsinálja.Az aimos meg óvatlan,kiáll,én úgy vettem észre,azért elég jól berögzült a pléjerekben,mit kell tenni,meghát a HC DOM kevés emberes,minimum a fele lobbi ismerős,rögtön kitűnik egy jöttment ügyesgyerek.Operátor is tervezhető,kinek mi a main.Ez jó :) Engem szeretnek a Nomad-os lézeres csapdáim miatt ;]

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Én tuti nem fogok rankedezni...nekem ne szabjk meg,mit vigyek,Nomad is off.Én szerény vagyok,beérem a körvégi top videóval és a victory felirattal ;]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BigBlue69 #3028 üzenetére

    Nem vészes,csak egyszerűen nekem nem jó.Rájöttem,hogy öregségemre már nem megy a recoilt megfogni,de az első golyó szeret találni,és jól is megy így,rifle+long barrel,és rá tudok rántani sarok mögül a távoli sniperre is,mikor már tudom,hol van...egyébként a pingünkön sokat segít a cfosspeed ping javítási opciója!Kikapcsolva meguntam 5 halál után,hogy bukom az összelővéseket...
    A HC azért is jó,mert kevesebb a zavaró dolog,mindenki többet hal,helyzettől függően kiátlagoltabbak a körök,mert tessék-lássék odasorozva is bepottyan kill,ami simán elképzelhetetlen lenne.Kevésbé lehet nagyon elmenni is,a kis streakek mennek jobbára,ritkább,hogy valaki végigtarolja a kört,a fegyverharc dominál,és sokkal többet számít a mapismeret+taktika.Nem mint simában,hogy oldalba/hátbakapsz valakit,és még van ideje megfordulni és fejenlőni pl.shotival,stb.Itt 1 lövés+armorban 2.És 1 tárból 4 ellent is le lehet szedni.OP cucc is kevés van,leszámítva mondjuk a thermal-LMG-seket.Hátránya viszont,hogy nem nagyon van shoti és sniper.Tág a map,shoti alig jó valahol,és hogy kispityuval is elég 1 golyó...A snipert meg kiszedik könnyen,nem tudsz elmozogni se igazán.Prophetet azért viszem nagyobb mapra sokszor,neki az extrájával azért sniperkedem,1-2 kill beesik.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gyuribácsi88 #3036 üzenetére

    Van azért,én inkább tolom a közepes/hosszútávot,sunyulósan,ott a riflék is szórnak már,és az ellen is mozog,úgy viszont nemem is kell,és akkor mégjobban.Álló ellenfél persze bamm! :DDD
    De a ponton el kell kapni 3-4 embert is,szünet nélkül lőve.Egy még semmi,az vesztés,ha valaki életben marad,és leszednek,elviszik a pontot...
    Valóban,nem PUBG-ztem,nekem nem fekszik,ígyis nyugtatón élek...
    Itt eddig 1 Blackout kört mentem,2 kill azért lett :DDD Na jó,úgy,hogy normálba bele se szagoltam,only HC.De ott sokakat megb..ok :DDD

    Más:mit takar pontosan,amikor írja,hogy az egyik outfithez az adott operátorral valami missziót kell csinálni?
    Plusz mi alapján jön a tier és az XP,mibe mit számol?

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BigBlue69 #3048 üzenetére

    :R Köszönöm szépen!
    Na,majd nézegetem a blackoutot.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz KaitouP #3061 üzenetére

    Jóhogy,örülök,hogy jött az új!Kis motiváció...
    Nomeg jöttek új megszerezhető fegyófestések is.
    Most izzítottam először a 3 burstos taktikai riflét,asszem' Aug,nem semmi,15 killből 7 headshot ;] rögtön top videót kaptam vele,HC-n brutál!
    Csak idő kéne több tolni,ma is dolgozok...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Corpuscle #3069 üzenetére

    Hülye kérdés,de hogy lehet átszokni fejre test helyett?Rossz beidegződés nálam...avagy kiegekkel és kész?
    Használok long barrelt,FMJ-t,de még sokszor a tereptárgynál kinézőt se fejenlövöm,pedig lelövöm instant,szóval nem a fedezéket lövöm előtte...11% csak a fejes arányom :( Mit lehet tenni?Vagy normalon tényleg ennyi plusz a long barrel+a fejes 1.25,ha jól emlékszem szorzója?
    Elég durva,hogy 1000kill kell a camókhoz fegyónként így,sose lesz dark matterem,gold is egy van csak.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Corpuscle #3084 üzenetére

    Köszi a Prophet tippet+persze arra gondoltam,hogy igen,ha 11% a fejes arányom,akkor 1000kill egy gold.Középtávon tolom a ping miatt,mert HC-n 1 golyó öl,akit nem lepek meg,azzal bukom a közeli találkákat :(
    De csak arra jutottam,hogy amíg húzom a fegyókat(lehet nem kéne prestigelni mondjuk,hisz hol látszik a klánlogó+a kill counter?Én eddig vaksi vagyok,de sehol nem láttam...),addig inkább legyen játék.Most épp a rakétavetővel kéne 10 direct hit kill,háát...hétvégén lett is egy :DDD Lehet lecserélem a Team linket(úgyis bugos,hol látni,hol nem) a mamuszperkre.Szerintem simán meghallanak... :(

    Egyébként rájöttem,hogy mi hiányzik nekem: 2 dolog,az egyik a felcsatolható shotgun/GL riflére,a másik a füstgránát.A gránát annyira nem hiányzik,kábító cucc meg több is van,szeretek újabban Zero-zni,jó taktikai kari.

    Plusz jól megverném,aki berakta a thermalt meg az auto sniperpisztolyokat.HC-n 2 féle k...ög van,az egyik a pisztolyos mindenlövő villám,a másik az LMG+Thermal noob,ez a kettő lényegében elviszi a kört,bármit csinál az ember.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Corpuscle #3091 üzenetére

    Azt tudom,hol van,be is jelöltem,de a fegyón nem látom/nem tudom,más hogy láthatja...
    Végülis akkor lenne poén,ha egy marhanagy színes szám lenne,legalább akkor arcbatolva,ha épp viszi a videót az ember.De esküszöm kiszúrom a 10 pixeles enemy-t,de ezt nem látom. :W

    Én se fogok prestigelni fegyót.A nemlátható 2 cuccon kívül semmi nem jár,szóval...
    Meghát ma is épp kaptam thermalt a triplázós fenetudjamiafene ABR riflére,hát teljesen élveztem inkább használni,mint tolni a levesbe+az operátormodot.
    Egyébként thermállal sincs több fejes :( Mindenki ugrabugrál.A mamuszperk se jött be igazán,egyetlen direct hitet sikerült összehozni,az is épp egy hackelő Zero volt :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz TommyS_27 #3095 üzenetére

    Ez a hangyap..cs? :Y Na itt döntöttem el,hogy több fegyóprestige nincsen...
    Ma is jót thermalozgattam,néha igaz átmegy köcsögölésbe,de legalább nem megyek rape-elni vele,csak pontra.

    Ma nagyon dilinyósak voltak megint az emberek,komolyan mindenki xx kill,meg vackok földön-levegőben,de pontra akkor megy,amikor már nekünk egy sincs,meg 3-an indulunk B-re,és ketten otthagynak a ponton,mennek is tovább.
    Én nem adnék pontot az átfutós "részvételért".Aránytalan a végigfoglaláshoz képest,miközben a többiek addig 2-3 killt letolnak a spawnon,engem meg hárman kapnak körbe.
    1 jó csapat volt,2 kör erejéig,mindenki pedálozott,és mindkét kör Draw(200-200) lett :DDD Este sajnos megjelentek a csalók is.Norecoil,WH,meg a körbemegyek pisztollyal/LMG-vel,és 1000kill,mit nekem fedezék,úgyis látok mindent,de így kezdi a kört,pontra el se megy foglalni... :W 11ig tök jó volt.

    A Blackout meg egy marhaság.Kevesen tolják a normális játékot,már most is van sokszor,hogy 9-kor 1-2 lobbi van HC DOM-ban.Még lelépni se lehet,ugyanoda dobál vissza,még TK kick után is,van hogy felb..om magam úgy,hogy inkább belövök egy rakétát a sűrűjébe... :(
    Nagyon visszaveti a multit,hogy mostmár 3 felé megy a nép,és egyáltalán nem a multi a top.A tartalom is kevés így,francot érdekelnek az új csak blackouttal behozható festések...az új mapok meg ritkák és vackok.Meg nem ismerik,csak őgyeleg a csapat.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Huhh,ma sikeresen letoltam 2 óra alatt a hiányzó 6 direct hit killt,megvan az arany a raksira... :DD
    Dehogy kicsináltam 30 embert vele,az is biztos... :DDD Nehezen adja be,tényleg el kell találni,10 centivel mellémegy,már semmi.Volt olyan Nuketown köröm,ahol kempeltem a B-t középen,amúgy elég jól vittük a kört,11 killből EGYRE adta be.Végül mamuszperkes hátbaosonás lett a megoldás.Legalább fogytak a sniperek és a thermalkemperek :C
    Snipertől rettegek még,nomeg 2 gold,és 3 prestige eddig...

    Ma jó volt furamód minden,egy k..ög csaló volt mindössze,TDM se volt jellemző annyira.Swordfish-t várom,49 vagyok most,de ki is oldom örökösre+kezdem a shotit.Előre rettegek,mert ma se vitt szinte senki launchert,megizzadtam az attack helikkel,sniper nesttel.Irtózatosan hazavágja a kört,de fel se fogják.Meg vittem a Zero-t,kárpótlásul,mivel rá kellett gyúrni az emberkillre a raksival.De be is sokalltam :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Casanova* #3131 üzenetére

    Próbáld ki a cfosspeedet! 30 napig free azt hiszem,én megvettem már ezer éve.Tényleg működik a priorizálása,tényleg 10-15-tel csökkenti az ingame pinget(Alt-tabbal kibekapcsolgatva tesztelve!),és letöltéskor szintén jól jön sebességnövelésre/full letöltéskor is működő marad a browser,Youtube,stb...
    És nem eszi a gépet se,én 775-ös Xeonon játszok :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz tiger10 #3135 üzenetére

    Mi változott?

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Corpuscle #3140 üzenetére

    Ez a HC-re is érvényes vajon?Én pártolom a hosszabb kört...a DOM is lehetne 250.Sokszor nincs ideje fordítani a csapatnak,például egy-egy ütősebb streak,vagy egy TK-zó csapattárs kickelése,és egy újabb jötte után.Mondjuk a TDM és a KC elég egyenletes.Plusz a hosszabb körben több idő van pl.kétszer ultizni,vagy esélyesebb kis kemppel valami komolyabbat összelőni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz marilllyo #3145 üzenetére

    Nuketownban az a jó,hogy vihetsz olyan cuccot,amit kipróbálnál könnyen,vagy húzni akarsz.Persze meg kell tanulni,de hát már annyit volt :D Sokszor én is hagyom,főleghogy általában vissza is szavazzák.De van,hogy tök jó sok pontot szerezni,sokat ölni :DDD Megvannak a jó pontok,azt kell tudni.Snipert éppúgy lehet tolni,mint LMG-t,kell,hogy legyen egy gőzleengedős-dühöngős-tápolós map.

    Még a BF-ben is ott volt a Metro :D

    Inkább ott hülyüljön az ember 2 normális kör közt.Meg boostoljon,ha akar.Van az a szint,hogy olyan fegyókat/operátorokat is próbálnék én is,amik pl.nem fekszenek/tenném kockára a győzelmet más mapokon.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz marilllyo #3151 üzenetére

    Jaja,robbanóshoti+C4 :DDD
    Toltam úgy a C4 Dzsihadot,hogy 2 töltettel 17 kill lett a lépcsőnél,az volt a rekordom ;]

    Most is jó a Nuketown,bár úgy általánosan irtóra ront az élményen a thermal.
    Shotikat is tolom,hát lassú is,meg ki is csinál kettőnél több ember még az auto-val is.Azt hittem,jobban élvezem majd.Egyszerűen alig van pályarész,ahol ér valamit,ott is 1000féle útvonal van.Inkább potyakillekre jó.
    Be kéne kezdeni a pisztolyokat,snipereket is,most dupla fegyó xp van,legalább meglegyenek a kiegek.Jönne a prestige is,53 vagyok,de kivárom 55ön a hétvégét.Ígyis gusztustalan WH-sok vannak.Aim meg a thermalhoz nem is kell,régen azt is megoldották,hogy kis távon működött a thermal,most meg átlátni a mapot,ömlik a kill.Persze HC-n.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Deck #3154 üzenetére

    Nekem tetszik.
    Shoti range is nő.
    A KN-57 még HC-n is gyenge volt,hanyagoltam is.
    A többi pisztolyt lehetett volna rontani.

    HC-sként a legeslegjobb,hogy a killstreakekkel megölt csapattársak nem szaporítják a TK-t.

    Jó is,meg rossz is,mert ígymindenki enged mindent a tömegbe.DE én bénácskábbként pont lesz...hatom,ha épp valami jobb jön össze,és ne legyen már kick a vége az örömnek.Ígyie elég gond,hogy besétálnak a tűzvonalba/ketten halunk,mert én hátrábbról kiszúrom az enemy-t,de útban a csapattárs.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Hát valami brutális ez a Swordfish... :DDD
    Csak rányomtam végül a prestige-re,végülis a camo-k úgyis jönnek,ahogy akarnak,shotit is akkor veszek elő,ha épp zegzugos helyre érek,és frustration off. ;]
    Cordnite-vel is lőttem pár kört,hát az úgy nem az igazi single shottal.Igaz gyári classal próbáltam csak,holographiccal,hát inkább reddot.A Sworddal is el lehet lőni a snipereket is,thermal LMG-seket is leptem meg,a 4-es burst hozott több double killt,ahol nem is számítottam volna csak 1 enemyre...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Engem se hat meg.Elég volt a scifiből,én a BO4 mellé megvettem a Destiny 2-t is,és pont elég is.Igaz a végén úgy bejött a BO4,hogy még bele se szagoltam :DDD
    Új Borderlands kéne.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Dupla XP még hogyhogy van?Most toltam másfél órát,fegyó nem,de a normál XP-re kint is volt a jel,meg jött is duplán...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Hagyhatták volna a fegyót is,így nem is nyüstöltem sokat,ígyis belecsusszant a hétvégén +1 prestige,pedig igazából csak arra törekedtem,hogy minden fegyó fel legyen szerelve :DDD
    Spitfire nagyon durva,ma volt egy olyanom,hogy B-re beugorva 4 fejest osztottam szét,rögtön cheater is lettem,pedig csak forgolódtam :B HC-n tényleg gáz,amit produkál,lézerrel főleg.
    Viszont az autoshoti szívatott.Teljesen fura,hogy egy éles vonal van a 0 sebzés és a kill közt HC-n.Nomeg mikor megláttam,hogy itt a sima shoti 100 killje helyett itt fejes kell a camókhoz...na ebből se lesz arany egyhamar...100 killre van 5 fejesem eddig :O

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Deck #3258 üzenetére

    Na de ha már ott tart,hogy ki se tudod szúrni...persze,hogy veszik.Sőt,lehet nekem is az kellett volna a semmitérő SP helyett,nem kínlódni...
    Egyszerűen elkurvult a világ,nincs becsület,csak mutasd,mid van,bármi áron,és már nem is elvárás,ritka a normális klán,de úgyis tökmindegy,mert nem esport...
    Pont mint a való élet,legyen ezer szinted,jó szerkód,villantsd a prémiumot és vidd a topot.És a durva,hogy ezt szabályozható csíttel már nem is téma ingerküszöb alatt lehozni.
    Sőt hogy eljött a gém Steamról,már nem is téma,ha valakinek 1 gémes acc-a van.Már nem divat barátkozni.Így fenét érdekel egy bann,de úgyse jön.Elkeseredtem.

    Pedig tegnap meglőttem a rekordom is Swordfish-el,egy négyes packból,4 kill,3 fejes,1 sima,mellé épp a kutya is ölt egyet,és a Mesh mine is összehozott egy duplakillt,így 7x voltam egymás alatt killel :DDD
    De ilyen se lesz sűrűn.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz AAntii #3261 üzenetére

    Ki is lehet szűk körben próbálni legál is a dolgokat,Team Link,Vision Pulse,NVIR thermál és hirtelen mittudoménmi a neve a sima,de bepirosodó célzónak...és el is sütik sokan,merthogymár.Én pl.pofátlanul néha használom ezeket,és igenis márhogynem sz@r érzés csak a bepirosodó célzó is,mert ha egy fanszőröd kilátszik a bokorból,megjelöl,és random sorozattal HC-n bukó is a sunnyogás.Plusz sokszor maga a tény,hogy valaki van előttem,mert bevillan...nézelődve OP.Team Link is,mert a társak történéseiből tudni,ők merre tüzelnek,hol vannak,mikor halnak falon át is,és már meg is van az infó,merre érdemes menni.Thermállal meg no comment.Ha elszáll a pont,lényegében egy spawnkillé alakul a DOM.Pár mapon sunnyogni se lehet/van rusher/másik thermálos máshonnan,már kaparja az ember a falat.

    Ami másik játékmechanikai hátrány,hogy még mindig orral lövünk.Olyan fedezék mögül kilőni,ahol csak a fej látszik ki.A pirosan világító ellen is fura,perifériából is bevonzza a tekintetet,ráadásul mindegy a skin,úgyis szó szerint világít az ember.

    Viszont szórakoztató,és sok a jó kör.Régóta az első cod,ami számomra "igazságos",nem vagyok pró,de igenis mennek a kemperleszedések is,pedig tényleg oda kell rántani és először kell lőni HC-n,nincs mese,és még pinghátrányban is vagyunk...És jó a becsületesebb foglalásért pont,SŐT pisztollyal meglőve a helit akár,vagy bármit,teljes pont jár,ha jól tudom,esetleg alig kisebb,mint aki 3 rakétát,és akár több halált beáldoz rá.Fura dolgok,de végülis jobb,mint a pontra a senkineksemmi,ha nem vittük el.Bár egy B-ért 150 pont,mikor 1 kill 100,és A-n is csak átrohannak,és mégis jár a pont,közben asszem' az csak 50,és valakinek be kell áldozni magát...mondjuk én be szoktam.Csak jó teammel megyek B-zni,ahol látszik,hogy be fogjuk húzni,máskor inkább bekerülök,mert mire megvan A egyedül,a hősöket úgyis leölik B-nél :DDD

    Végülis annyit akartam kihozni,hogy minden rész megvan,meg fanyalgós is vagyok,de ez jó,élvezem,és szerintem az első lesz,amit kitolok 10 prestige-re.A fegyók is olyanok,hogy mindennek megvan a módja,de konkrét OP fegyó HC-n nincs.Csak a nyomi thermal,meg amikor német viszi a full felaggatott autoshotit 25m lőtávval,esélytelen reflexel... :DDD De hát mindent lehet vinni,felszerelni mindenkinek.Sniperkedésre is gyúrok majd,egyelőre csak Prophettel,az extrájával,de nem lehetetlen.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz shotika #3263 üzenetére

    Ja.Pont most tudtam le a napi adagomat,hát két tutifixes aimbotos,WH,noobok minden mennyiségben,5 kört mentem,mire meglett a tier skip,mert persze bedobál sorban a kilépkedős körökbe.Aztán lettek fél 11 után rendes körök is,topvidi is meg killhegyek.Tök más emberrel küzdeni,aki mellélő,akit meghat a shoti villogó lámpája(bezsebeltem egy bloodthirstyt vele),mintha megváltozna minden,mikor a kicsik lefekszenek.Szimplán nem tudok más magyarázatot.Volt kör,amiben 4-et öltem összesen,aztán jött top 1 is.Még jó,hogy a kezdeti szopkodások után nem hagytam a fenébe :DDD Swordfish-el is összelőttem 19 fejest utána,még az autoshotival is sikerült 6-ot...

    Annyira látszik,ki csal.Lehet,hogy lágyítva van,de hogy emberek 90fokokat forduljanak ide-oda gyorsan túlrántás nélkül,meghogy LMG-vel hangyap..csnyi dolgokra 1-1 golyókat lőjenek,meg full óvatosság nélkül mindigtudva menjenek körbe... :W Az LMG-s pötyist kábé mindenki lőtte,amivel tudta,végül csak hátulról lecsapni sikerült valakinek,de az ott is hagyta a kört aztán.Persze előtte még beküldött,amit lehet.FMJ-ztünk,semmi nem élt sokat.Még jobb is,mint a raksi,HA nemcsak 1 ember foglalkozik vele.Plusz igen,mindenki megkapja a medált,és a pontot,direkt kipróbáltam.
    Hát visz a f..om raksit,még jó,hogy már arany.Ma kb.semmit se hiányzott.Pedig mennyit forgattam a goldig...
    Ma már felbuzdulva g..ci is voltam én is.A pontfoglalásra is elég az átfutás,önzőztem.Inkább lelőttem a védőket :DDD Meg persze Mesh mine ;]
    Tök jó noobkodás a Nomad.Bezzeg ha nem viszem,más se,aztán folyton behúzzák a pontokat,mert nincs csapda.A kutya is potyakill,el őgyeleg a közelben.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz raggg #3285 üzenetére

    Persze,mindennek megvan a maga hangja,és a 2 képességé külömböző.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Valamit változtattak a pontozáson?Szépe megnyert foglalgatós,shotival csak 7-es streakos meccsért kaptam az előbb 390 pontot,ami korábban 6-700 között ment,meg úgy átlagban visszamentem 600-ról 350-re uccsó 10 meccs után? :Y Annyit észrevettem,hogy nem jár már pont csak simán meglövésért a streaken/átfutásért a ponton már,de ez eddig se volt így,hogy nyomtam volna...esetleg első pont kihagyása így,de egyúttal a first killt viszem,a fegyón meg FMJ van,megéri végiglőni a helit,sniper nestet...ez se lehet.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz shotika #3375 üzenetére

    Na igen,sz..jonak lovat... :W Mindenki lépkedett is kifelé,nem jó ez,max 2 kört tudtunk menni 1 teammal,mert aztán csak beadta.Átnéztem a másikba is(TDM+KC),hát TDM-ben olyan csalók voltak,hogy ilyet már rég láttam! :O Aimbot only fej,WH semmi titkolással,és a csávót elkaptam hátulról,1 tár KN-57-be+2 autoshoti lövésbe nem halt bele,csak hátrafordult...
    KC az jó volt,de nudli pont jár érte+én nem közelharcolok,elszedegettek minden potya dögcetlit :W Ide se kell menni játszani...
    Ami jó,hogy külön van a featured-ben HC! Moshpit csak az új mapokkal. :C

    Kipróbáltam,az Outridert,egész jó support,BÁR a drónnal hogy auto is kijelöli az embereket,de rájuk célozva lehet "fényképezni",passz,mi pluszt hoz,és hogy néz ki,nem vitte csapattárs.Meg nem is láttam pontkiírást,hogy járna assist+míg repkedek,közben a spawnon lelőnek 5ször.És mikor a végén felrobban a drón,még HC-n se sebez,pedig egy sniper fejét bökdöstem vele 10 centiről... :( Ennyi kijárt volna,hogy lehessen pl.egy kempert vagy pontfoglalót utoljára kiirtani....a nyilazás nonpluszultra.Szerencsére a rádiusza jó,de ígyis sok idő,mire robban+lassan repül,területtűzre jó,de védekezni még mindig jobb más...meg szpotolni is így.Első ládámból nyitottam hozzá Epic ruhát :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz shotika #3384 üzenetére

    Én nem butítgatom,megvan a 60 fps,és szép,árnyékkal,marad a HC,bár okádék,hogy erőlteti az SD-t,és ugyanoda dobál vissza,plusz 2-3 meccs,és nem lehet csak SD re szavazni.Ki a fenének jó ez így,kit zavartak a külön játékmódok?És pont a kevés HC-snél?Ráadásul ez a pontcsökkentés is...
    Nyertünk egy kört profin+thermallal toltam 4x egymás után a bloodthirsty-t a Vapr goldhoz,volt foglalgatás is azért,mert forgott A-C +B-nél védés,és erre kaptam 391 pontot... :W Kombinálva,milyen nehéz rendes kört így kifogni DOM-ban az SD erőltetése miatt,rengeteg az időveszteség,most toltam be az 5.prestige-t tegnap,2.5 óra alatt jutottam lvl11-ig :W Pedig a többi kör se volt rossz.

    SD is,kipróbáltam,7 kill+plant+nyerés 169 pont,első killnélküli köröm meg 0,hát a sok WH-s között,meg amúgyis TDM megy,kár ezt HC-n erőltetni...3 kör elég volt.

    Akkor inkább a KC+TDM.Bár ott meg a random,távoli spawn miatt marhanehéz többet ölni,valahol örülök,hogy 2 enemy,hurrá,erre le is lőnek oldalról vagy hátulról,mert mindenki van mindenfelé.SMG-vel gyorsba,talán jobb,vagy autoshoti.Riflével megesznek a közelharcosok SMG+lézerrel.

    Mindegy,majd lesz haladás.Csomó fegyón már 50+ HS van,vagy az extra feladatok.Sajna az 5x Bloodthirsty-hez még mindig a legjobb a HC DOM,meg úgy minden killhez.Az operation se pörög nagyon,meg nudli dolgok vannak,meg tudni előre,mi lesz.
    Játszani viszont jólesik :) Tudom a mapokat,kisérletezgetek a kiegekkel,fegyókkal,operátorokkal,a snipert leszámítva mindennel el lehet lenni,minden kieg kinyitva,az igazi jó cuccokon prestige max...
    Ruhát,arcfestést meg szereztem már ígyis egy halommal,volt,amit vettem is,pl.a Vampyr szettet,marhajó skin,a Vapr is durva,5kieg+optikával az 50 killt 2 kör alatt beletoltam,vadállat... ;]

    Shotizni kéne.Az is fun :)
    Az új fegyókhoz mi kell?Ott az új shoti,de rámenve csak lakat,semmi leírás,mi kell hozzá.
    Plusz a gyémánthoz vajon mostmár akkor mindhárom shotit maxolni kell,vagy elég minden fegyónemből a "gyáriakat"?

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz KaitouP #3402 üzenetére

    Változott a TDM-KC pontozás is,tegnapelőtt hirtelen duplájára nőttek a pontok,egy tök átlagos még streaket se elérő köröm volt 419 pont... :Y Egy jó KC,ahol szedni se sokat tudtam,788 :D
    Sajna a DOM maradt a régi,az SD meg játszhatatlan a WH meg a különféle falonátlátó módszerek miatt.
    Két napja csak a KC-TDM kombót tolom szinte,újabb 2 fegyót toltam goldba is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Nna.Ezt is megértük.Vasárnap este,sör kibont,Auger DMR pont meglett az operátor mod,próbáljuk ki,azzal ugye dupláz...szeretni fogják thermallal,kellene a fejes ;]
    Hát 2 kör,mindkettőben top vidi,az elsőben WH-s voltam(mamuszperk,hallani,aki motoszkál),a másodikban már jött a nice aimbot,és pont kigyűlt az 1000 fejes... :B Nem sok,tudom,de mégis egy szép szám.
    Úgyhogy a csúcson szépen off,holnap meló,3 láda jött,mindháromban ruha volt,használt karihoz,2 rare és 1 epic,hát minden jó,ha jó a vége.És még jó körök is voltak,az elsőt 3 ponttal nyertük,a másodikat 1-gyel.

    Ehhez képest tegnap játszhatatlan volt este a sok WH-s miatt,pedig ma voltam fáradtabb+egyéb idegek.

    Mondjuk azért elgondolkodtam,mennyi jó skin van,nekem is van 12 mozgós,igaz kedvencekre vettem is 2-3-at.
    Meg szoktam venni az érdekesebb contrabandokat+végre megvettem a 20 dodós upgrade-t a basic-hez képest,jöhet a zombi is,meg is kaptam visszamenőlegesen a deluxe bónuszokat.Eddig vettem kábé 4 ládát,ami 3 cucc,hát gyakorlatilag bármelyik ingyenes nyitás jobbat ad,nem kicsit.NEM érdemes.
    A 2 új map is nagyon jó,ki van tanulva,lehet elég jól aratni,elég jól be is adogatja őket.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz shotika #3461 üzenetére

    Én már nem is piszkálom,mert mindig SD-kbe dobál,ott van ürülés ugye...
    Marad a TDM és a KC,végülis most úgyis fegyókat maxolnék,kill kell.Kis pihi is rám fér,eddig csak a DOM ment,az is eléggé beáldozósan+hogy elqrták a pontozást,még a másik kettőben több pontot is kapok...a specek is gyorsabban töltenek,váltogatom az opokat,ott annyira nem mérvadó,sok szép ruhám van,legalább belefér.

    Ami zavaró,hogy jobban kiüt a ping,meg a WH is jobban jelen van,de kis csapatmunkával kezelhetőbb,mint amikor DOM-ban pontokat fog az illető,sűrűn változik a spawn.Sőt,túlságosan is,van,hogy 5 métert nem megyek,már mögém is rak 3 enemy-t.Cserébe ha elkapja az ember a ritmust,lehet fogni a Bloodthirsty-ket.

    Hosszú hétvégén bekukkantok már a zombiba is.A Blackout még mindig nem...ígyis gáz a normál,de hogy még páncélok is...HC-n is morci,mikor a felspécizett egylövetű taktikai rifle felsőtestre nem öl elsőre,bár most ezen javított,hogy az operátormoddal dupláz.Mindigis szerettem a burst fegyókat,pontosak a burstok. ;]
    A Swordfish meg iszonyú OP,operátormoddal 5 lövetű,de nélküle is volt már pár triplakill 1 burstból,meg 2-ből 5! fejes :DDD

    Sniperezni mondjuk majd átnézek normálra.Jó lenne megint nuketown only.Lehet a shotis Bloodthirsty-k is ott mennének,már csak azok hiányoznak abból.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz shotika #3469 üzenetére

    Hát igen,a DOM azért átláthatóbb,a másik 2 inkább szól a rushról,piszok nehéz egy jobb statot elérn,ha 5 másodperc megállás után már hátbakapják az embert,mert megfordul a spawn.Mondjuk ki lehet ismerni azt is,de az általános DOM megszokás nem ér sokat,az ottani jól működő helyek,útvonalak sokszor hoznak negatív statot,főleg hogy én is mennék középtávra,riflével,gyúrni fejesre,közben az SMG-s roamerek szénné aprítanak.Shoti viszont jobb,végülis az ellennél se működik az,hogy 2-3 ember lefogja B-t,és egyszerűen se kerülni,se bejutni B-re nem lehet.Nincs idegesítőbb az ilyen DOM körnél,pl.klán ellen.Míg mondjuk KC-ben 1-2 halál után már mögéjük rak.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák