Keresés

Aktív témák

  • jogvedelemic

    csendes tag

    válasz _zozo #4423 üzenetére

    Sorold fel a kínálatot !
    Még mindig jobb az adásvételi árrés, 1% mintha 5%-ot+1,75+ 8,5%-ot+ 5400Ft ot levonnának!
    A palladium is UL ben csak ezt a 7 terméket ajánlhatja nem többet! Ezért Ő sem független,
    A bankbrokeretek jelenleg igen csak kevés bankkal van kapcsolatba max 3 amiből 1-2 haszná, Ők sem függetlenek.
    A quantis a brokernet tulajdonosai-é ami már kizárja a függetlenséget amira ti akkora hangsúlyt helyeztek.
    Ha a Quantisnak Game over az ügyfelek is futhatnak a pénzük után, hiszen nem tudják azt hogy valóban az ő pénzük nagy részét a quantis kezeli a többiek csak fel vannak tüntetve, hogy azt higgyék az ügyfelek hogy egy független cég kezelgeti a vagyonukat.
    Szerintem te nagyon kezdő lehetsz szűk látószöggel rendelkezel és jól meg vezetnek a tudatlanságod miatt. Eladod a kapcsolatod fillérekért majd a gáz van rád hárítják a károkat.
    Ráadásul ha már ott vagy ha ki lépsz 2 év-ig nem folytathatod ezt a tevékenységet. SOKK
    sikert ! :Y :Y :Y :Y :Y :Y

  • azigazforest

    csendes tag

    válasz _zozo #4423 üzenetére

    ajjaj...

    A Bnetes konstrukciók közé kizárólag a magas jutalék tartalmú termékek kerülhetnek. No és most figyusz - a magas jutalék úgy lehetséges, hogy a biztosító az Bnetes ügyfelek pénzét sokkal magasabb árfolyamon forgatja, és sokkal olcsóbban (el ne hidd, vicceltem! az igazság az, hogy az ügyfél sokkal több költséget fizet, mint a piacon lévő más UL termékeknél)

    Ezzel sincs semmi baj, csak hülye aki kifizeti. a kb 8 szorosát annak, amit a piac manapság diktál (jó, a te számításaid szerint csak 3-szorosát)

    A Palladium teljes piaci kínálatához 3 kérdés:
    milyen érdeke fűződik valakinek ahhoz, hogy AXA univerzumot, GENERALI Aranyszárnyat (nem tudom a legkisebb verzióját, segítsetek), vagy ALLIANZ életprogramot értékesítsen? Egy PALLADIUMOS szerint nem sok. Ezeket a termékeket utálják az alkuszok... szerinted miért utálják és szerinted miért nem értékesítik?

Aktív témák