Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BomiBoogie #5564 üzenetére

    Ajánlott :)
    Mondjuk látszik is a nehézségemelés+szintemelés...a cuccokon is,a Bee pajzsnál volt gyanús,hogy 50-en ha jól emlékszem,41ezer körüli volt a plusz sebzése,tegnap néztem,61-en pedig 112 ezer :Y
    És ígyis tud az ember halni,vicces,hogy a Mancival annyit pusztultam,és annyi lőszer kellett,hogy 3 nap alatt több milliós zsozsóból azt bettem észre,hogy a Bunk3r-es küldinél,aminél a lézerek fent hamar kedvet lohasztanek,mert ugye kilövik a Bee áldásos hatását,mégha nem is sebeznek sokat,annyit haltam(meg előtte is...),hogy egyszercsak nem volt pénzem lőszert venni :DDD tök vicc,rengetegszer jártam úgy,hogy valaki megküldött pár véletlen szerencsés golyóval,és halál,mert egyszerűen a hülye robot nem volt képes egy lesebzett ellent SEM kicsinálni,közben az alapban ha csak nem épp az uccsó pillanatban kapják el az embert,majdhogynem meg se lehet halni,mert a "haldoklás" alatt tutira ráenged a robot egy lecsapósat valakire,és ki is csinálja...itt csak hátralöki...sok mezei ellennek a pajzsát nem veszi le fél perc alatt...
    Mondjuk azért vicces,amikor egy mezei suttyó maniac-ba belelövöm az atomot,erre MARAD 1 centi életereje,és mire újratölt...a sandhawk meg ugye zoom nélkül mint a tetű...
    DE legalább van kihívás.Pénzt meg adott a Gibbed's editor,nehogymá' nekiálljak dodót szedni a játék végén fullos karival :DDD Igaz illegál cuccot nem használok...mondjuk azért ha találok valamit,ami tetszik,akkor felbütykölgetem,pl.nem tetszik a távcső,vagy tüzes,de savasnak örülnék..

    Amire morci vagyok,az az,hogy UVHM-ben se adott egy deka narancs fegyót se eddig.Komolyabb ládákban ott a sok lila cucc,de valljuk be,alig van pár használható lila holmi...ha nagyot sebez,lassú,ha gyors,akkor pontatlan,és mind alap,hogy zabálja a lőszert...ok,marhaszép fegyók,de...
    Mondjuk most találtam olyat,ami olyan golyót lő ki,ami pattog a földön,közben ég és robbangat,mint egy ágyúgolyó,és furamód slag+tüzeset is sebez,tömegben irtó hamar lángol mindenki...hátránya,hogy kicsi tár,és ha valakire rálövöm,akkor ugye kap egy közepes sebzést,DE akkor nem robban a golyó,csak benyeli az ipse,gyújtani se gyújt.Bújócskázókat viszont meglepi :D
    http://steamcommunity.com/id/lorenzohun/screenshot/597001339169884347
    Ez is egy egész kellemes darab,ráadásul csak 1 lőszer kivételesen a 3 bogyó,és 36% slaggal ugye a nem kis sebzés mellé lényegében slag 100%,mert ígyis olyat lő,amitől tocsog alapból minden,ha nem vigyázok,én is :DDD És ráadásul marhaszép kézben,csak sajna a játékbeli stat-képen valamiért nem csillognak a "fémes" fegyverek...
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=139099398
    Másik kedvencem,egy eléggé "viccesnek" tűnő statú fegyó:
    http://steamcommunity.com/id/lorenzohun/screenshot/595873628498672383
    Természetesen NEM egyet lő,és a sebzése is elég zorall...de poénosak voltak,mondjuk lehetne még ennél is ártatlanabb alakú...pont tegnap néztem egy tyúb videót,ahol ezt a kis izét vetik össze a SandHawk-al PyroPete ellen,és erősen nem maradt szégyenben,már nem emlékszem,melyik győzött,de ha jól emlékszem pajzs ellen irtózatosan ment a cucc,sebzésben kicsit kevesebb,mint a SandHawk,Bee-vel persze.
    Bocsika,hogy linkelek,este van,kivagyok,nem volt kedvem ennyi duma mellé még képeket töltögetni :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák