Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    Ma arra is rájöttem hogy a drop rate semmivel nem nagyobb ha többen játszunk. Vagyis hiába magasabb papíron matematikailag, gyakorlatilag semmi látszatja nincs. Játszottam egyedül, van kettesünk ami már UVHM elején jár, meg hármasunk is ami szintén TVHM vége felé jár. Hármassal ki akartuk csapni a Bee-t, kb 20. próbálkozás után feladtuk mert egyikünk megunta a monoton grindet. Több mint egy egész szintet léptnük a farmolás alatt 47-ről 48-ra. Szóval nálam az a konklúzió hogy a játék hiába hirdeti azt hogy több játékossal jobb a loot, szinte semmit nem venni észre belőle. Legalábbis én nem igen éreztem úgy hogy több jó item esett volna 3-asban mint tök egyedüli játék során. Egyedüli játékban nekem a midgetek sorban szórták a legendary cuccokat, több játékossal meg jó ha 2-3 alkalommal dobtak valamit a 4 végigjátszás alatt. Úgy global. Azért elég cumi hogy 3-4 játékossal sem lehet megúszni a farmolást hogy több hasznos cucchoz jussak hozzá és ne kelljen órákat elcseszni azzal hogy mákkal kiessen valami. Így az invincible bossokra nem nagyon fogunk tudni gearelődni. Pedig jó lenne legalább egyszer legyőzni minden bosst a játékban csapattal ha már egyedül esélytelen valami exploit vagy kiskapu nélkül.

Új hozzászólás Aktív témák