Új hozzászólás Aktív témák

  • MARV6969

    tag

    válasz BandiHUN #5711 üzenetére

    SPOILER
    Szerintem érdemes a class mod-okkal kezdeni. Amelyek szóba jöhetnek szerintem, mert vagy a Bee hatásfokát növeli, vagy a team elementál demage-t, vagy magát az elektromos demage-t és resis-t, pl:

    Technophile Class Mod
    + Shield Capacity
    + Shield Recharge Rate

    + Strength of 5 Gorillas
    + Interspersed Outburst
    + Fancy Mathematics

    Catalyst Class Mod
    + Team Elemental Effect Damage
    + Team Elemental Effect Chance

    + Wires Don't Talk
    + Shock Storm
    + Evil Enchantress

    Zapper Class Mod
    + Electrocute Damage
    + Chance to Shock

    More Pep
    Electrical Burn
    Wires Don't Talk

    Pajzs:
    - naná ,hogy Bee,
    - gránát: Homing Quasar
    Fegyverek (azokat sorolom fel, amik nekem beváltak, Tediore-okat nem említem, mert nem szeretem őket):
    - smg: Hyperion legendary, vagy Maliwan alien (nekem kedvencem)
    - pisztolyok: Maliwan Thunderball legendary (nem gyors, de pusztít), Vladof Very Rare (ha kimaxoltad azt a skill-t ami lecsökkenti a lőszer kapacitást, akkor az Infinity-t nem tudod használni, és abból nincs pl slagos)
    - rpg: Maliwan Norfleet, Bandit legendary, Maliwan alien, Bandit alien
    - rifle: DAHL legendary, Vladof alien, Chopper
    - sati: Hyperion Conference Call, Hyperion Delivarence (bár van egy-két unique is, ami árammal nem rossz)
    - sniper: Vladof legendary, Maliwan Storm (pearl) és még a Dahl legendary is szóba jöhet (csak kicsit lassúak a lövedékei), Maliwan Pimpernel is érdekes
    nyilván, hogy másnak lehet más vált be, de én a több száz cuccból mindig eljutok ahhoz a 6-8-hoz, ami használható.
    Én úgy alakítottam a skill-eket, hogy ha árammal lövök tüzet tesz mellé, ha meg pl tűzzel, akkor áramot, ha savval, akkor meg slagot, és általában team elementál demag-es class modot használok. :)

    "Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

Új hozzászólás Aktív témák