Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz MARV6969 #5367 üzenetére

    Énnekem már rég tunningolt a lőszerkészlet...ráuntam a ládázgatásra...épp elég baja van az embernek az ellennel is....azé' nem mindegy,hogy van pl.300 sinper lőszer és 200 rakéta vagy 20ezer SMG lőszer...úgy vagyok vele,hogy 200óra után már szeretném a játékot,sztorit figyelni,a terepet,apróságokat....nem a bozótot túrni skulóért....sima karival végigtoltam 2x+DLC-k....de elég is volt.
    Mod fegyókat nem használok,csak legált...coopban is jó,mert -1 ember,aki viszi a kevés skulót is...egyébként is durva,amikor vadidegenek jönnek,kiürülve,és felszednek mindent az ember elől.Ráuntam...sajna a kevés jó fegyó miatt mindenkinek ugyanaz a lőszer kell...de egyébkéntis vicces,hogy az embernek 1millióba fáj egy respawn,DE bezzeg a 20ba kerülő lőszert vacak ládákban kell koslatni,még Bee+criticallal is...ha lenne annyi és olyan minőségú láda,még érdemes is lenne lootolni,beleférne a lőszerszedés is....de minden sz@rkupacot túrni,hát kösz nem.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák