Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz LLKobe #152 üzenetére

    Hát, nekem FullHD-ba már a Border 1-nél vissza kell vennem 1-2 dolgot. Ha én vagyok a hoszt, akkor még többet...

    Am sikerült lemondani a megrendelést. Kaptam egy kis fejmosást, hogy az előrendelés nem biztosítéknak van, mert ha megjelenés előtt nagy hirtelenséggel a 200 emberből 100 visszamondja, az mekkora anyagi kár a boltnak, akiknek a rendelt mennyiséget előre ki kell fizetni a kiadó felé...

    A szokásos magyaros túlzás és ferdítés... Mintha olyan sokan akarnák nagy hirtelenséggel visszamondani, hogy a 40k-s változatot vegyék, és mintha a nyakukon maradt +10-20 darabot nem lehetne a későbbiekben értékesíteni, hanem mennének a szemétbe...

    No mindegy... Berendelem galaxistól, azok úgyis rákérdeznek vásárlás előtt, hogy akarom-e...

    Sztem ez a reális. 4-5 hónap alatt bármi történhet... Ki tudja, hogy hogy fog állni anyagilag, mik lesznek a prioritások akkor?

    sz: Remélem vki lesz olyan kedves és azonnal belinkeli ide, amint elérhetővé válik a ládás változat előrendelése. :))

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák