Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szimi57

    őstag

    válasz SeniorTilla #51332 üzenetére

    Szerintem te még a szüleidet is megtagadnád, ha kiderülne, hogy trabanttal mentek a Dómusba a franciaágyért emelyiken téged megcsináltak. :DD

    A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

  • Gsx-rr

    veterán

    válasz SeniorTilla #51332 üzenetére

    Nekem itt most csak ez a szar V6 teherautó van(megjegyzem úgy gyorsul mint egy 25d) ;] ,igaz befér az Ikeás ágy már próbáltam.
    Lehet vállalok vele fuvarokat. Akartam egy terepjárót venni,de lehet inkább nézek egy Mack billencset,nehogy valami ne férjem be.

    Ezzel a hülye dumáddal jól leszerepeltél ,nem volt okod beleállni a srácba ,pedig én is szoktam osztani. Síbox menő dolog,ez meg gáz?
    Ne viccelj már,bármelyik magánhelikopter elvinne,nem kéne magad égetni.Nem értem ,miért nem fizetsz azért.
    Adott helyzetben ha van megoldás minek várni és pénzt költeni? Semmi gáz nem volt benne.

  • chess001

    aktív tag

    válasz SeniorTilla #51332 üzenetére

    Melyikre?

    A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

  • BeZol

    őstag

    válasz SeniorTilla #51332 üzenetére

    Kérhető opció volt a síalagút a kabrióhoz is, ergo biztos van aki megy azzal síelni. (én anno nem kértem)
    5ezer Ft lett volna elvileg a kiszállítás (de h mikorra az passz + lehetne otthon várakozni miatta). Én azt hittem befér az asztallap keresztbe, de pont nem, úgyhogy lett extra légterelőm :DDD
    Sokszor jól jött már a lenyitható tető (bicikli, yakuzzi-motor, 40"-os tv és egyéb olyan cuccok szállítására, amik coupe-ba nem fértek volna be, és nálam is csak azért, mert tető le, és beemeltem, majd tető vissza rá. Sedan és touring esetén ezek a problémák fel sem merülnek persze, de cserébe azokból rengeteg mászkál az utakon, és a formaviláguk is megkopott mostanra.
    Én csak érdekességnek szántam a képet ide, nem hittem volna, hogy ennyire negatívan érint téged :N
    Mikor Németországból költöztem haza 2 év koli után, akkor teli volt a csomagtartó, teli volt a hátsó üléssor a plafonig, vmi keresztben belógott középen is, és anyósülésnél is váll magasságig álltak a cuccok + a lábrészeken is elől-hátul, kivéve nálam a pedáloknál persze. 4 órán át pakoltam befele, és meglepődtem, de elfértem (komplett asztali gépet is vittem).

    Nem tudom kabrióztál-e már ilyen sportosabb megjelenésű autóval, de én már 2008 május óta ezt teszem. 1 éve volt kapható akkoriban ez a típus, és hát mindenki bámulta... Bármerre mentem, bármikor vettem le a tekintetem egy pillanatra is az útról, azt láttam, hogy bámulnak. Bámultak a kocsikból, a járdáról, kerékpárútról, mindenhonnan. Volt olyan, hogy a biciklis annyira bámult, hogy belegurult a másik biciklisbe, aki közben megállt, de gyalogosoknál is legalább 3szor vettem ilyet észre, hogy egymásba sétáltak (vagy neki mentek az oszlopnak...), mindezt úgy, hogy én az első hetekben elég kellemetlenül éreztem magam (az utasaim a mai napig), hogy basszus nem igaz, h mindenki bámul minket. Kellett egy kis idő, míg megszoktam ezt a "rivaldafényt", én igazából előtte is csak nagyon ritkán nézelődtem át másik kocsiba v. le az útról a járdára, de így a fentiek miatt átálltam arra, h azóta semennyire sem bámészkodok, totál hidegen hagy ki mit mond hangosan, ki mit gondol, stb. Én közlekedek, jól érzem magam, ha úgy van szól max hangerőn a zeném (temetők mellett ill. ha babakocsit látok, lejjebb veszem), és rohadtul nem érdekel ki mit gondolhat, én beveszem a lesz**om-tablettámat és csak élvezem az utat.

    Nem lehet, nem is kell, és nem is fogok mások elképzeléseinek v. gondolatainak szándékosan megfelelni. Élvezni kell az utazást és kész.
    Mikor fel volt esküvőre díszítve a kocsi és 30al döcögtünk végig a városon h ne repüljenek le a virágok, akkor is biztos sokan anyáztak, de nem kell vele foglalkozni, ahogy egy ilyen bútorcipelős sztori esetén sem fogok azzal foglalkozni ki mit gondolhat, ill. ha épp kócos a hajam, szakadt játszós pólóban, 2-3 hetes borostával és papucsban van kedvem elugrani vhova, akkor úgy fogok, nem fog érdekelni ha azt gondolják, ki ez a csöves gyerek ebben a kocsiban, mert nem foglalkozom velük :)
    Van, hogy 1-2 hónapig csak az eső mossa a kocsit, full retek az egész kívülről (egyedül madárszarokat szedem le ilyenkor). Ti lehet azt mondjátok, h igénytelenség, bunkóság meg spúrkodás az egész, én meg igazából magasról nagy ívben letojom és nem érdekel :)

Új hozzászólás Aktív témák