Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz CharlieDrop #26577 üzenetére

    Nekem van nívópálcám. Ablak kapcsolók most h így írod, lehet kicsit hátrébb vannak mint kéne, de más autó, más szokások. Vízhőfok mérőt én is kicsit hiányolom, de amíg nem melegszik be, nem is gyorsul úgy, meg mintha vissza is fogná magát és a hangja is másabb. Ha túl melege lesz, akkor meg nyivákol úgyis :DDD
    Ha a tartósság a fontos, akkor inkább E46 utolsó gyártásból, mint egy friss E9x a gyártás kezdetéről. Mi is inkább 1 évet vártunk, mire megvettük, addigra módosult pár apróság. Valamelyik német újságban szoktak 100k km-ig tesztelni autókat, aztán szétdarabolják, és megállapítják mi mennyire rossz és milyen egyéb problémák voltak. Én mikor utoljára olvastam ilyet, akkor pont egy A4es audiról volt szó, és felsoroltak vagy 10 hibát, amiből 8at a kezdeti gyártás óta eltelt 1,5 év alatt már orvosoltak, mert más lett az anyag, a beszállító, módosult picit ez-az. Én ha egyszer használt bmw-t vennék, biztos, hogy a típus megjelenését követi legalább 1 évig gyártottakat elvből elkerülném.
    A lényeg, szerintem sem éri meg a felárat. (a facelift előtti E90-91 nem is tetszik, annyira ingerszegény szegényke, viszont E92-93-asoknál meg pont a facelift utáni nem tetszik :DDD )

Új hozzászólás Aktív témák