Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowbull

    addikt

    válasz CharlieDrop #21436 üzenetére

    egyszeruen alapbol is tul koltseges fenntartani, szerintem 4 gumi ra nem all meg 1000 euro alatt, amit akar 2e kilometer alatt is le lehet rugni rola, olajcserekor kell bele vagy 10 liter nem teszkos olaj, es 15 liter ala nem igazan tudod szorirani a fogyasztasat, 98-as benzinbol...

    Es akkor meg nem romlott el benne semmi. Ez egy bonyolult auto, motor, valto, eroatvitel mind-mind egyedi, csak ebben a tipusban van es baromi draga javitani. Nem kell hozza az hogy kikonyokoljon egy hajtorud, hogy millios nagysagrendu javitasi szamla osszejojjon.

    Pont emiatt jo esely van ra, hogy mar az elozo tulaj sem gondozta ugy ahogy kellett volna, hanem megcsinaltatta "okosba" abbol meg mindig szopas van.

    egy ilyen autot nem megvenni nehez, hanem ugy fenntartani, ahogy azt kell. Sajna ahogy oregszenek egyre inkabb nem teszik meg ezt a tulajok, es egyre tobb veres torku, logo belu peldany lesz az utakon, es egyre inkabb szaporodni fognak az ilyen "szarabéjemvénemtudmotortgyartani" cikkek.

    En inkabb az M-es motorokat ismerem, S85-tol kezdve idorendben, de ezeknek sem vagyok tisztaban az oregkori nyavajaival.

    [ Szerkesztve ]

    Pazarol a világ, én meg segítek neki.

Új hozzászólás Aktív témák