Új hozzászólás Aktív témák

  • E-Maxx

    tag

    válasz (Kolombusz) #3664 üzenetére

    Csak nehogy azt mond, hogy a nissan jobb mint a volvo, mert akkor röhögőgörcsöt fogok kapni. :DDD
    Amúgy egyetértek, mióta ford tulajdonba kerültek, romlik a szinvonal, lsd. új XC60, C30, stb... de azért a nissannál még mindig jobbak.Kivéve Infinity, de az nem is nissan... :)

    ON:
    A héten voltam kint anyacégnél münchenben, végig ott ültem, és főigivel mentem haza egyik nap.Na Ő tipikusan az az ember, hogy nem számít a pénz, de mindenből a legjobb legyen, (egyik zsebében iPhone, másikban Vertu, harmadikban HTC Diamond..) és meglepődtem egy picit az autóparkján. :Y
    Hatalmas BMW rajongó, olyannyira, hogy 7db is van belőle neki.Feleség egy "kis" 130-assal jár, Ő mindennap az új 7-essel, talán 750i ha minden igaz, de van neki 850i, X5, X6, E60 M5 és a kedvence állítása szerint egy ritka példány, egy AC Schnitzer E39 M5 full fehérben.De annyira fehér, hogy a motortérben minden fekete, de ahol a kocsiszekrény darabjai vannak, az már fehér, fehér 18"-os felnikkel, fehér szőnyeggel, fehér bőr, fehér műszerfal, fehér gombvilágítás, stb....
    Sajnos kipróbálni nem tudtam, csak a 750i-t, hát a véleményem továbbra is változatlan, elölről nagyon ronda, de belül iszonyatos mértékű kényelem van benne.... :Y
    Volt szerencsém már az új S osztályhoz is, méghozzá egy fullextráshoz, de ez simán túltesz rajta. :N
    Szerelem első látásra - belülről. :N

    [ Szerkesztve ]

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Új hozzászólás Aktív témák