Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz (Kolombusz) #3664 üzenetére

    Szerintem a Fordot nem kell szídni, mert nagyon jó autot csinál. Apa már régóta használ fordot, még soha!!! nem állt meg alatta. A Sierra 2.0 -át nullkilóméteresen vette, több mint 600.000km -et rakott bele. Utána volt egy Mondeo ST200 -as, azt 40ekm -el vette, és 260.000 -el adat el. Utána jött egy 2001 -es Mondeo 2.0 -ás, amit 20ekm -el vett, és 228.000 -el adta el. Majd most van az ST220, amivel ugyancsak nincs gond, igaz ezt 96ekm -el vette.

    Tehát eddig pozitívak a tapsztalatok, szóval nem olyan rossz auto az a ford, főleg a 80ekm után széteső Passatokhoz vagy Hondákhoz képest. :)

    Volvo is jó, nagyon jó turbomotorjai vannak, S80 meg luxukategória. Igazából nem tudom ezt a hibát mire vélni... A tulajnak volt poroltója, jól mondtad, próbálgatta is, de nem jött belőle az anyag. Gondolom elöregedett. :U Aztán ilyen nagy ipari poroltóval jött vissza.
    Am, nálam sincs poroltó sajna, pedig tudom hogy ajánlatos hordani. De ebből tanulva én is veszek egyet, a hej nekem is megvan a pótkeréknél.

    Jah, a bevásárlókocsit toltam. :D

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák