Új hozzászólás Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    válasz Cicoo #1771 üzenetére

    Nem érdekelt, hogy azt mondták, hogy ne segítsünk a Hipinek, sőt, bevallom, még azt is élveztem, ahogy Kopják, meg Lamár "tanúr" nézett rám, hogy mi a frászt keresek én a Műszernél :D Sőt, a holnapi automatika ZH-t is Óbudán az első sorban fogom írni a műszeres pólóban.
    Nem átálltam a Hipihez, csak kezembe nyomtak egy doboz sört, és mentem Kócossal szerepelni.

    Ez csak játék, óriási buli az egész, aki véresen komolyan veszi, az nem normális. ;)

    Azért volt még festék az asztalokon amit le kellett sikálni... Na meg a parkettán is...
    És igen, én törtem el a felmosó vödörnek a felmosó kinyomóját. Koksi majdnem le is szedte a fejem :D:D
    Pau viszont egyszerűen nincs rá jó szó, olyan " tündérien aranyos" volt, mikor a záró után a HQ-ban mosolyogva dülöngélt, és kicsit megrogyva Szofi lábát ölelte át. :D

    A pendriveért sorry, nekem sikerült elhajlítani a csatlakozóját, mikor a Dell asztaliból próbáltuk kibányászni.

    A Kinfósok meg igenis nagyon jól játszottak, sőt a csapatfőnökük, és a barátnője nagyon jól dirigálták a népet.

    Beszélgettem pár mozgózsűris arccal, és azt mondták, hogy olyanokért adtak, és kértek plusz pontot mindenkinek, hogy csak néztél, de a favorit akkor is, mikor az alkatrészes srác odament, és megkérdezte, hogy plusz pontért lejmolhat egy cigit? És kaptak. Cigit is, plusz pontot is. Nem mintha nekik olyan sokat számított volna. hehe

    Kegyetlen volt az is, mikor Jocó gitárvezetésével, meg két Hipissel, élükön a csapatfőnökkel, meg Viktorral énekeltük a Tábor az erdő mélyén c. Prosectura számot :D a folyosón, valamelyik előfeladatra várva, a zsűri HQ-nál. Vigyázz rá, mert végén még jó arc lesz a szememben.

    Nem baj két év múlva Schuszter majd elefánt hátán fogja vinni a kupát a helyszínre.

    [ Szerkesztve ]

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Új hozzászólás Aktív témák