Új hozzászólás Aktív témák

  • Petyuska111

    tag

    válasz Airness23 #6933 üzenetére

    JBL-nél a márkát fizeted meg, az alsó kategóriás cuccaik nem túl jók, én nem ajánlom, teszteken a JBL-ek mindig a vert mezőnyben vannak saját kategóriájukban. A Blitzwolf kínai csodát pedig még annyira se ajánlanám, mint a JBL-t, adatbázisban hallgasd össze a DOSS Soundbox XL-lel, a BW fátyolos dobozhangú, a DOSS meg természetes, tiszta hangzás, szerintem elég nagy a különbség köztük, ár meg kb. ugyanannyi, hordozhatónak egyik se hordozható, akkor meg mi szólna a BW mellett? Azért mert dicsérik a kínai cuccokat tesztelő oldalakon, ahol jutalékot kapnak az eladások után? Ez nekem nem lenne elég. Egyébként az Anker Soundcore Motion+ is benne van az adatbázisban, most hallgattam össze a DOSS-sal, hmmm...nekem nem jön be az Anker, a DOSS sokkal kellemesebb, tisztább hangzású. Lehet, hogy az EQ mókolással jobb lenne az Anker, ki tudja. A 20 ezer forintos kategóriában a DOSS-nak nemigen van vetélytársa hangminőségben, az van bajban, aki hordozható cuccot akar, mert ezt nem lehet bevágni a táskába, ahhoz túl nagy és nehéz. Lakásba tökéletes (ennyiért).

Új hozzászólás Aktív témák