Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz <Adamsky> #14308 üzenetére

    Ez Brutális a nagy Hifi rendszerem még fél hangerőn is remegteti a falat és ablakot. :C
    Ebbe van mély bőven, hát majd kipróbálom későbba Dockinon is.

    A Motion+ Mélyei nem is lehetnek túl acélosak 2X50 MM a Driver. De azért az még pont hordozható.

    Szerintem azért akkor is a Bluetooth hangszórók terén még volna hova fejlődni, mert ha ügy nézzük a hangképet mindig lehet javítani csiszolni.
    A Jobb mély tartományért cserébe lehet a 2.1 kialakítást fogják erőltetni, 1 nagy mély és 2 magas mint a DOSS SOUND XL esetében.
    A JBL Xtreme 4 valszeg már egy nagy Woofert kap a közepébe, mint a Boombox 3.

    Alapjáraton azt szürtem le 1X100 MM Woofer mélyebre megy mint 2X70mm mondjuk.
    De ahogy nézzem az egyéni szabványok már kezdenek kialakulni, a Sony is Kocka hangszórókat fejleszt.

    A JBL meg a Ovális írányba mozdul el, már a FLip 5/Charge 4 óta csinálják ezt.

    A Kérdés a Konkurencia kisebb gyártók fényébe meglépnek-e majd hasonló szabványt.
    Mert ha a mély tartomány számít vagy a kilengést kell nővelni, vagy a hangszóró felületét.
    Majd az lesz a durva ha valami új akkumulátor fajtát kitalálnak, ami sokkal több energiát tud tárolni. :K

    Meg azért emlékezünk a nem rég közétett videóra, hogy egy régi HK Go Play milyen jól teljesít egy sokkal nagyobb és újabb Tribit Blastal szemben. A Kisebb Woofer ellenére is mélyebbre tud menni, ami azt jelenti ezek a nagy cégeknél a tőke is tudás rendelkezésre áll.
    Vagy talán az ár a gond mindig? hogy mindent amit legyártattnak túl olcsó?

    Én kíváncsi lennék ha valami 300-400 dolláros cuccot gyártanának kínában, ahol nincs semmi lespórolva az hogy teljesítene?
    Mert a Tribit StormBox Blast se sokkal drágább mint egy Mboom Plus még is sokkal jobb teljesítményileg.

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák