Új hozzászólás Aktív témák

  • sellerbuyer

    őstag

    válasz Pacino68 #798 üzenetére

    Utánanéztem, mielőtt vásároltam és hasonló árkategóriában nem találtam olyan hs-et, ami nekem bejött volna.

    Minden szituációban isteni jó cucc az Exp. 500. Kocsiban is kiváló, egyedül csak a visszhangos helyeken (csempés W.C., fürdőszoba) problémás a két mikrofon miatt (az egyikbe jókora késéssel érkezik a hang).

    Nagyon klassz, hogy két készüléket is kezel akár, így akinek pl. van egy másik, üzleti mobilja, azt is ezzel az egy headset-el tudja használni, illetve mobil mellett PC-vel is használható, akár Skype-hoz pl. 15e Ft körül vettem, minden fillérjét megérte.

    Van persze egy-két dolog, amit hiányolok belőle, pl. semmilyen hangjelzés nincs, ha "leteszik" a másik oldalon a telefont. Ez nagyon zavaró, mert ugye annyira jó manapság már a hangminőség, hogy semmilyen egyéb jel nem utal arra, hogy letette-e valóban a beszélgető partner a telefont, mert ugyan azt a csendet hallom akkor is ha csak elhallgat, mint amikor leteszi. Ez nekem pl. borzasztóan zavaró probléma (és nem is értem, erre miért nem gondoltak a tervezők), de hát együtt tudok vele élni. Végül is annyi, hogy nem tudom így a hívás után elküldeni az anyjába az illetőt, vagy legalább is nem lenne túl szerencsés... :D Áthidaló megoldás a problémára, hogy elbúcsúzás után pár mp-el megnyomod a hs. gombját és ha a normál szöveget hallod (akku töltöttségi szint, plusz csatlakoztatott eszköz), akkor ugye nem vagy hívásban... lehet átkozódni. :D

    A Plantronics hub, a szoftver, amit letölthetsz a hs. mellé a telódra, kb. semmit nem ér, max. annyit, hogy a telód mutatja a hs. aksijának töltöttségi szintjét. Pedig nagyon jó lenne, ha ezen keresztül fel lehetne programozni a hs. különböző funkcióit. Nem is értem, miért nincs erre lehetőség.

    Pozitív a beszéd, hogy mindent bemond (választható a nyelv), ez egyben kicsit hátránya is, hogy ezt meg kell várni. Tehát javában cseng a telefonod, felveszed (megnyomod a gombot) és aztán meg kell várnod a szöveget: "answering call". Ez alatt akár le is tehetik a másik oldalon, ha már régóta csengettek, pedig közben már te felvetted volna. Na pl. ez a beszéd rész az alacsonyabb típusoknál konkrétan pocsékul van megcsinálva! Állandóan szakadozott nekem, minden más egyéb hang félbeszakította, stb., borzasztóan igénytelen volt. Ennél a típusnál igényesen meg van oldva.

    A DeepSleep nagyon jó húzás, de meg kell szokni, mert így az első gombnyomás csak bekapcsolja a hs-et (felébreszti DS-ből, ezt be is mondja: "power on") és csak aztán tudod a hívást fogadni! Viszont cserébe nem kell ki-be kapcsolgatnod és nagyon sokáig elvan így. Mondhatni gyakorlatilag magától, automatice kikapcsol... viszont be már nem, hiába cseng a teló. Persze párosítva marad ilyenkor is.

    A szilikon ennél a típusnál rendben van, akkor sem esik ki a hs a fülből, ha az akasztót nem akasztja be az ember. Na ez sem volt nálam rendben az M70-nél, mert az kiesett a fülemből ha nem akasztottam be a kampócskát.

    Készültem amúgy rá, hogy csinálok egy videót róla, csak időm nem volt még rá. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák