Aktív témák

  • Potrien

    senior tag

    Szervusztok.
    Gondoltam megosztok veletek egy kis történetet, ami két hete történtmeg velem.
    Anno a gyerekeimnek, a páromnak ,szüleimnek,, sőt még tartalék számnak magamnak is bluemobile kártyákat vettem.(kb két éve)
    Történt voszont valami két hete ,ami miatt az összes számot el fogom vinni tőlük (hármat már el is vittem)
    Feleségem telefonja tönkrement,és mivel születésnapja közelgett,megleptem egy iphone 5s -sel.
    Igen ám de abba a készülékbe már nano sim kártya kell.
    Felhivtam tehát az ügyfélszolgálatot, hogy szeretném ,ha adnának nekem egy nano sim kártyát,ha kell kifizetem.
    Nem részletezem,de gyakorlatilag merek perec megmondták, hogy nem kaphatok olyat, mert olyan nincs bĺúéknál, mivel nem árulnak olyan készüléket ami olyat használ.
    Mondtam nekik ,hogy ez lehet, de pl németországban árul a blu lumia 550 et ami pont nano simmel megy, de egyébként sem értem mért érint ez engem, mivel én anno kártyát vettem, és nem emlékszem ,hogy úgy reklámozták volna a blu kártyákat,hogy vigyázat nem minden telefonnal kompatibilis.
    Az iphone 4.5 éve használja ezt a kártyatipust,és más gyártók is használják már jó ideje.
    Szo mi szo le lettem pattintva.
    Nem adtam fel ,megírtam ugyan ezt nekik mailban,ennek másfél hete,de erre sem válaszoltak.
    Azért felháborít,hogy évekig fizettem nekik korrektül, hoztam jópár felhasználót, de ennyire le sem sza@nak.
    Részemről soha többet bluemobile!

Aktív témák