Hirdetés

2017. október 22., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-05-14 10:44:32

IT café

Blue Mobile

Összefoglaló kinyitása ▼

(#7001) Viktor0610 válasza 4Grider (#7000) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

:C :))

[sᴢᴇʀᴋᴇsᴢᴛᴠᴇ]

(#7002) Indiant válasza AttilaN (#6999) üzenetére

Indiant
(PH! addikt)

..nekem egy hónap minimum volt

(#7003) McLaca válasza AttilaN (#6999) üzenetére

McLaca
(PH! addikt)

E-mailben, vagy telefonon?

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#7004) AttilaN

AttilaN
(kvázi-tag)

Emailben történt a dolog. Már kerestek és holnap vagy holnapután elméletileg érkezik. Remélem így is fog történni :DDD

(#7005) AttilaN

AttilaN
(kvázi-tag)

Le is zajlott a folyamat, kellemes meglepetés volt az egész ügyintézés, sokkal döcögősebbre számítottam. :))

(#7006) DarthFader válasza mecsek20 (#6993) üzenetére

DarthFader
(őstag)

De küldenek.

/TÖRÖLVE/ A megjelenitendő tartalom nem elérhető!

(#7007) ztibor

ztibor
(senior tag)

Volt nekem egy elég gáz márkaváltásom pár hónapja, azaz Blue-ról Telekomra 12 nap alatt sikerült átvinni a számom. Ezért feljelentettem őket az nmhh-nál. Ma jött meg a határozat, hátha érdekel valakit az eredmény.

Mivel márkaváltás volt, nem számhordozás, így 2 nap helyett 15 nap áll rendelkezésükre (agyfasz ez, miért???), ezért konkrétan semmi se jár nekem, és őket se büntetik. Mivel egy bejelentett hibajegyem is volt ezalatt a 12 nap alatt, és arra nem reagáltak 72 órán belül, ezért a 3000ft nmhh-nak fizetett pénzt kötelesek visszafizetni. Kötbért nem kaphatok, mivel nem töltöttem fel 1 hónapig a kártyát. (minek, volt rajta ingyen 40 perc beszélgetés, és 500mb adat, valamint mivel nem volt számom, kénytelen voltam venni egy másik kártyát közben 1000Ft-ért, amin ugyancsak volt 80 perc és 1gb ingyen)

Szóval a lényeg hogy bekaphatják hogy a mai világban 12 napig kell tartani egy "számhordozásnak", még ha valamiért ez csak márkaváltás is.
Tanulság nincs, azt csinálnak amit akarnak :-)

(#7008) goop válasza ztibor (#7007) üzenetére

goop
(senior tag)

Nem az a tanulság, hanem hogy olcsó húsnak híg a leve, és legközelebb számhordozol pl. a vodához és úgy a telekomhoz. Ugyanis ebben az esetben a 3 nap játszik.

[ Szerkesztve ]

(#7009) milenda válasza goop (#7008) üzenetére

milenda
(tag)

Ezt az olcsó hús hasonlatot nem nagyon értem. Köszönet ztibor fórumtársnak az információért, azt hiszem, kevesen tudtuk, hogy márkaváltásra 15 napot ad a jogszabály. Mindenesetre furcsa, hogy amit két szolgáltató között 3 nap alatt kell lezavarni, azzal házon belül 15 napig is lehet vacakolni. Hát még ha 15 munkanap ez a 15 nap ...

(#7010) fcbarca

fcbarca
(senior tag)

Hello. Most jottem at telekomrol, kérdeztem a 80 ft-os netet, azt irtak mar 920 ft. Ti hogy tudjatok beallitani így?

Origin(FIFA 17):Zseroskenyir

(#7011) 4Grider válasza fcbarca (#7010) üzenetére

4Grider
(PH! addikt)

Azért gratulálok, hogy direkt felhívod a figyelmüket, hogy már régen lejárt az akció...
Topic összefoglaló megvolt? Mert ha igen, nem írtál volna...

(#7012) fcbarca válasza 4Grider (#7011) üzenetére

fcbarca
(senior tag)

Ennyire balfaszok lennenek? 600 ft van az egyenlegemen, próba szerencse, hatha megtudom rendelni akciosan..

(#7013) fcbarca

fcbarca
(senior tag)

Nem lehet bekapcsolni sajna. Technikai okok miatt..

(#7014) DarthFader válasza fcbarca (#7013) üzenetére

DarthFader
(őstag)

Sok nap óta semmit nem lehet 1777-en rendelni. Bluenetpluszt sem csak smsben.

(#7015) fcbarca válasza DarthFader (#7014) üzenetére

fcbarca
(senior tag)

Es az akcios netet hogy tudom sms-ben megrendelni?

(#7016) Sir Sparrow

Sir Sparrow
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Jelenleg blue net L van aktiválva nálam, de elhasználtam a csomagban lévő adatmennyiséget. Most kellene vmi más net.
Ha most a blue net L-et lemondom és aktiválom egyből a blue net plus-t, akkor úgy az működőképes simán még úgy is, hogy nov. 1-ig hasznalhatom a blue net L-et? Szóval egyik adatcsomagot törölve rárendelgetek egy másikat, vagy nov. 1-ig kénytelen vagyok lassított nettel tengődni?

A másik dolog, h ugye a honlapon fent van, h régi adatcsomagról ha újra vátok (pl. blue net L-ről blue net plus-ra), akkor onnan vissza nem tudok már blue net M-re vagy L-re visszaváltani? Korábban próbálkoztam ezzel, akkor még vissza tudtam lépni a régi adatcsmagokra az újról. Mostanában van vkinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#7017) fcbarca

fcbarca
(senior tag)

sikerült megrendelnem az akciós netet hurrááá :C webes felületen engedte.Az akció rég lejárt,mekkora béna egy szolgáltató :DDD

(#7018) 4Grider válasza fcbarca (#7017) üzenetére

4Grider
(PH! addikt)

Esetleg hívd fel őket még egyszer, és jelezd feléjük a hibát, nehogy tudjuk utánad mi is használni az akciót...
Egyébként pedig a Telekomnál a blue prioritása eléggé hátul kullog, így a fejlesztések, ügyfélszolgálat, stb. olyan, amilyen. Aki ide belép elfogadja ezt, vagy megy tovább...

(#7019) fcbarca válasza 4Grider (#7018) üzenetére

fcbarca
(senior tag)

hívjam? :U

(#7020) goop válasza milenda (#7009) üzenetére

goop
(senior tag)

Úgy értem, hogy kis pénz, kis foci, azaz minimális üfsz, minimális reklám, stb.

(#7021) DarthFader válasza fcbarca (#7019) üzenetére

DarthFader
(őstag)

Most olvastam csak. Smsben +a csomag neve, én ezt rendeltem, de mindet így kell. +BLUENETPLUSZ, lemondás ugyanez csak, -

(#7022) 4Grider válasza DarthFader (#7021) üzenetére

4Grider
(PH! addikt)

A Blue Net S, M, L volt a kérdés tárgya. Blue Net pluszt biztos hogy nem rendel 600 Ft-os egyenleggel...

(#7023) DarthFader válasza 4Grider (#7022) üzenetére

DarthFader
(őstag)

Olvasd el még1szer amit írtam. ÉN rendeltem BNP-t.

(#7024) fcbarca válasza 4Grider (#7022) üzenetére

fcbarca
(senior tag)

amúgy az L-es csomag mennyi?az nincs "accijóba"?

(#7025) DarthFader válasza fcbarca (#7024) üzenetére

DarthFader
(őstag)

Drága mint a dög 700 vagy 720 elfelejtettem. Azért rendeltem én is az 1 gigát, a többi 1-2 nap és annyi , ez meg 3 hetet kihúz, 1 hét csiganet bőven elég.(az idegrohamhoz) :)

(#7026) fcbarca válasza DarthFader (#7025) üzenetére

fcbarca
(senior tag)

jo az,chateléshez elég :D

(#7027) DarthFader válasza fcbarca (#7026) üzenetére

DarthFader
(őstag)

Ja, egy hétig, de ~25 napig inkább nem próbálom ki, sok hajam van, nem akarom ritkítani.:D

(#7028) brumicica

brumicica
(újonc)

Blue net XXL csomagom van, elvileg EU-ban leforgalmazható...Ausztriában most erről netezek és folyamatosan csökken az egyenlegem. Miért lehet?

(#7029) tsteve válasza brumicica (#7028) üzenetére

tsteve
(senior tag)

gprs limit-et kapcsold ki

(#7030) Sir Sparrow

Sir Sparrow
(fanatikus tag)

Erre vki? :R
Üdv

(#7031) McLaca válasza Sir Sparrow (#7016) üzenetére

McLaca
(PH! addikt)

Lemondanod sem kell, mert átválthatsz az újabb csomagra. Annyi történik - vagyis nálad csak történne - , hogy ha van még adatmennyiséged a régiből, akkor az nov. 1-ig elhasználható. Konkrétan nem is tudod lemondani, csak a megújulást, azaz akár "lemondod" a megújulást és megrendeled a plus-t, akár csak egyszerűen átváltasz a plus-ra, a végeredmény ugyanaz lesz: a régi csomag fog élni nov. 1-ig, az új meg a megrendeléstől számított 30 napig, de mivel neked a régiben már nincs egy bit sem, így irreleváns, meddig élő.

A váltást már leírtam párszor, de legyen itt még egyszer, hátha kidobja már a kereső. :)
Szóval a fentebb jelölt váltás, azaz a régi csomagra az új megrendelése bármikor lehetséges. Visszafelé ezt így nem lehet. De úgy igen, ha lemondod az új csomagot, majd az lejár, kikapcsolják, és a kikapcsolása után már meg tudod ismét rendelni a régieket. Tehát egymás után megy újról régire, egymásból váltva nem megy csak régiről újra, vagy újról újra, vagy régiről régire.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#7032) Sir Sparrow válasza McLaca (#7031) üzenetére

Sir Sparrow
(fanatikus tag)

:R

(#7033) fcbarca

fcbarca
(senior tag)

sziasztok,miét nem lehet belépni online ügyfélszolgálatba?

Hiba!
Technikai hiba történt.

(#7034) fcbarca válasza fcbarca (#7033) üzenetére

fcbarca
(senior tag)

jelszócserével se enged belépni

(#7035) DarthFader válasza fcbarca (#7034) üzenetére

DarthFader
(őstag)

Mi van ha tényleg tecnikai hiba történt?
Ez marhaság, most léptem be minden oké. 300mb van az 1 gb-ből egy hét alatt. Ja ráadásúl mobilról léptem be simán itt:[link]

[ Szerkesztve ]

(#7036) vgyuri válasza fcbarca (#7033) üzenetére

vgyuri
(őstag)

Próbáld másik böngészővel, vagy egy harmadikkal, be fog engedni.

(#7037) fcbarca válasza vgyuri (#7036) üzenetére

fcbarca
(senior tag)

egyedül miui gyárivl engedett be :Y

(#7038) brumicica válasza tsteve (#7029) üzenetére

brumicica
(újonc)

Köszönöm, igen, ez volt a baj :-) Bár az én hibám, hogy bekapcsoltam korábban, ezek szerint feleslegesen, mert az EU-ban nem szükséges a gprs limit, ha van aktív net csomag.

(#7039) McLaca válasza fcbarca (#7034) üzenetére

McLaca
(PH! addikt)

Időnként menstruál az oldal...
Ilyenkor kitartóan kell próbálni bejelentkezni. 3.-ra, 4.-re... 20.-ra..... 50.-re :D általában sikerül.

Üdv!

(#7040) Pítőr válasza McLaca (#7039) üzenetére

Pítőr
(fanatikus tag)

Inkognitóban azonnal belép.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#7041) McLaca válasza Pítőr (#7040) üzenetére

McLaca
(PH! addikt)

Akkor viszont a cookie-kkal van a gond, gyanítom, hogy a törlésük is megoldaná a problémát, amikor nagyon hisztis az oldal.

Üdv!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.