Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz Sándor -P20- #595 üzenetére

    Ez a rendes bv6000, amit a fiamnak is vettem. Attól függ, hogy 6-os vagy 7-es droid van rajta. Én a miénket frissítettem 7-esre, és arra raktam a twrp-t, amit felraktam az itt van: [link]
    Ott fent van az a rom is ami most is fent van, sp flash tool, meg a twrp is. A scatter abból a romból kell ami épp fel van rakva, ami ott fel van rakva az az ott levő zipből lett kicsomagolva. Ha végképp nincs meg a rom, akkor esetleg meg lehet próbálni ezzel a scatter-el is, az elején ahol a recovery is van, azért nemigen szoktak változtatni, de akkor csak a recovery legyen flashelve vele.

    Ha 6-os droid van rajta, akkor 6-os androidra való twrp-t kell felrakni, van ott az is. De szintén a telefonon levő romból származó scatter kell a flasheléshez.

    Ha most akarod 7-esre frissíteni a telót, akkor előfordulhat hogy az érintés érzékenysége rossz lesz. Nem kell pánikolni, újra fel kell rakni ugyanúgy a romot még egyszer, egyszer csak jó lesz. Nálam tán harmadikra lett jó. Az lehet a gond szerintem, hogy elvileg új rom telepítés után első induláskor néhány kalibrációs rutint le kéne futtatnia a telefonnak, de ez valamiért nem indul el. Aztán ha egyszer elkapja és megcsinálja, akkor már jó lesz. De ez csak egy tipp. Mindenesetre a módszer nekem bevált.

    Ha fent a twrp, akkor mehet a root, én magisk-et használtam: [link]
    Magisk hide-ot bekapcsolva működnek a banki appok, pokemon go, stb., és közben a root-ot igénylő appok is mennek.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák