Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz havri1 #24298 üzenetére

    milyen neten lóg a noti?
    SSD van benne?
    nekem most egy 30gigás HDXXX-et már 4x visszatolt pedig csak 75%-nál tartok még letöltésben
    a napi seedem 800GB alatt nem igen volt mostanában
    utorrent 2.2.1-el meg örültem ha 4-500GB fölé ment pedig ugyanúgy csak HDXXX-et toltam be neki
    annyi hogy utorrent ha töltött le akkor minden megállt
    ez meg közbe seedel is meg jobban csatlakozik ahogy látom

    meg mivel ugye a procit is kevésbé tekeri jobb sebességeket is elérek vele az is számít
    mivel látom hogy 1,5-2x annyi a feltöltésem naponta úgy hogy semmi extrát nem csinálok
    valamitől csak jobban megy ez :R

    enginev3 : nálam még sosem fagyott be vagy indult volna újra pedig 24/7-ben fut és csak hetente 1x indítom újra a gépet amikor amúgy is IP bontás van DIGI-nél

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

  • norba69

    senior tag

    válasz erahurka #29643 üzenetére

    A letöltés idejére a többi seedet állítsd le, az segít valamennyit. Nem bírja elég gyorsan a lemezre írni, amit letöltött, megtelik a gyorsítótár, aztán beáll, mint a cövek, ameddig nem végez az írásokkal. Mivel a rendszerlemezre töltesz, ezért a win is belassul. Korlátozd a letöltési sebességet 30000 kb/s-re, és úgy próbáld ki.

    Ha az OS cache-t használja, az nem qbit tevékenység, hanem system.

    Ha torrent nélkül is tekeri a merevlemezt, akkor más ok van a háttérben.
    Hetente egyszer hagyd bekapcsolva pár órát a gépet, és hagyd békén, akkor a w10 elintézi a karbantartási dolgait.

    [ Szerkesztve ]

  • TeeJay

    félisten

    válasz Dumi86 #32291 üzenetére

    nálad akkor valami baj van
    nekem win10 1909 x64 pro van NOD32 chip újság kóddal
    hetente 1x indítom újra a gépet de semmi RAM használatot nem látok
    ha azt látod hogy egyre több RAM-od fogy akkor qBittorrent OS cache opciót kell kinyomni

    nyakamat rá hogy a Kaspersky fogja a torrentezésed, én 1x próbáltam pár hónapja a free-t laptopon ami amúgy vitte a gigás netet NOD32 mellett, Kaspersky-t felraktam és 300megabitet alig tudott kimérni közben meg kiakadt a proci
    törötlem is le és inkább 2havonta kattintok párat chip magazinos kóddal és van NOD32 normálisan

    qBittorrent 4.2.0 meg szintén tökéletesen megy annyi hogy újabb libtorrent fut alatta mint a 4.1.9 alatt de másban nem kellene semmit észrevenned
    nálam szépen tölt le főleg mióta átformáztam a HDD-t nagyobb blokk méretre (64k-ra)
    azóta 80-100megabájtos letöltések vannak simán és kevésbé is töredezik szét a HDD :R

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák