Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz TeeJay #43969 üzenetére

    Már megint az univerzális válasz... Tényleg nem bántásból, de egyszerűbb lett volna nem reagálni rá, ha elképzelésed sincs mi a gond, mert szerintem egyik sem indokolja a 2KB/sec sebességet. Windows 7-et (is) használok, qBittorrent 4.3.x verzióval (most nem vagyok előtte, nem tudom pontosan melyiket), de "rendben" működik. De volt rajta korábban 4.1.x is, az is működött. Sőt, a nyilvánvaló biztonsági hibái ellenére a mai napig rendben működik az uTorrent 2.2.1 is, szintén Windows 7 alatt, szóval önmagában ez biztos nem ok a fentebbi hibára. Sőt a qBittorrent saját weboldala szerint még mindig támogatott a Windows 7, noha lehet a 4.4.x az utolsó ilyen sorozat.

    szasza7103
    Egy képről én nem tudom megállapítani, hogyan történt mindez, pl. nem rég lett elindítva a torrent, és lassan épülnek fel a kapcsolatok, vagy a kevés feltöltő miatt nem jut éppen normális peer, vagy nem sokkal előtte még ezerrel töltött, csak betelt minden cache és átmeneti tár, stb... Így látatlanban utóbbira tippelnék. A hardver (és nem csak a netsebesség illetve az elvárások) függvényében kellene egy sebességlimit, amit a gép is folyamatosan képes tartani, akkor talán nem lépne fel ilyen.

    ui.:
    Legközelebb csak olyan képet rakj be, amin nem látjuk épp mit warezolsz!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák