Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    hülyeség hogy a qbittorrent nem tölt vissza...
    1000/200-as DIGI-vel ugyanannyit tolt mint utorrent 2.2.1 csak jól kell beállítani és sokan nem tudják...
    nézz vissza még fotót is linkeltem nálam mik volt a beállítások és gyönyörűen seedelt egész hónapban

    letöltésre is tökéletes a qbittorrent, egyedül egy baja van amit észre vettem vagyis kiteszteltem combos gépemen, hogy tudniillik a libtorrent alap miatt a letöltött szeleteket nagyon kis méretben írja a HDD/SSD-re
    ami a HDD-nek jó mert nem eszi meg viszont picit lassabban tölt le mint ugyanazon gépen és HDD-n utorrent esetén, de cserébe itt sosincs olyan hogy a lemez megtelt és beállna az egész.
    másik részről mivel 16-64k blokkokban ír ki ezért a régebbi SSD-k nem tudják annyira kihajtani de 500megabitet azért az is kiad. újabb SSD esetén nincs gond Samsung 850 Pro-ra jól tolta de 64gigás 830-ra nem tudott csutkán tölteni

    illetve a másik ami picit negatív lehet hogy ha HDD-re töltesz és benyomod hogy előre foglalja le a fájlokat itt addig nem indul el a letöltés míg le nem tudta végig foglalni a merevlemez területet és az egy 30-40gigás BD50-nél bizony 5-10perc is lehet főleg 2,5" 5400-as laptop merevlemeznél

    utorrent 2.2.1 esetén ugye HDD-re töltéskor jön elő a lemez megtelt felirat azzal nem nagyon lehet mit kezdeni
    seedben ugye nagyon penge a kliens és a legjobb ha alá tudsz rakni egy SSD-t arra csutkán tud tölteni és semmi megakadás nem lesz

    win10 már más téma, ott állítólag a 2.2.1 utorrent nem megy jól bár nem próbáltam még
    qbittorrent jól fut azt érdemes nézni és ha lehet SSD-t tenni alá akkor sok fejfájástól megkíméled magad

    szóval ha 500-1000-es neted van és nagy torrentes vagy akkor win7/win8.1 utorrent 2.2.1 és SSD
    ha nem fontos hogy 500megabittel töltsön akkor win7/win8.1 utorrent 2.2.1 vagy qbittorrent HDD/SSD is jó
    ha meg win10 van akkor qbittorrent vagy utorrent 3.5.0 és tökmindegy mire töltesz

    megjegyzem combos gépen SSD-re kiteszteltem a 3.5.0 utorrent-et és kalap sz*r volt
    40-50MB körül bírta csak a letöltést, és párszor még SSD esetén is felvillant a "lemez megtelt" funkció (win7 x64 sp1 alatt)

    bárki másnak van egyéb tapasztalata írja meg de továbbra is tartom azt hogy hülyeség az hogy qbittorrent nem seedel mert nagyon is jól seedel csak teljesen töltsél le mindent és olyat tolj amit töltenek is, a sok partial seederes meg kamu leecheres torrenteken nem kell csodálkozni főleg ncore-on

    hiába írja hogy 1500 leecher van ha megnézed a részletes listát láthatod hogy letöltési sebességük nincs mert 99%-nál megálltak és ők már nem töltenek semmit de nem is seederek mivel nincs 100%-ban meg a torrent náluk

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák