Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz kerekfej #9264 üzenetére

    Akik ezt biztosan tudhatják (pl. időutazók, esetleg Isten, bár utóbbi, ha létezik is, nekem nem úgy tűnik, hogy tevőlegesen beavatkozna a világ dolgaiba), azok valószínűleg nem fognak PH!-t olvasni. A többiek leginkább csak találgatnak. Értsd: tök felesleges a kérdést már csak feltenni is. Egyedül akkor látnám némi értelmét, ha sok - értsd: több ezer, vagy inkább még több - BTC-t használó, és legalább ugyanannyi nem használó ember igazat írna a válaszodra. Tehát nem amit szeretne, hanem amit ő gondol, mert pl. én is szeretném, ha 10k lenne egy BTC, de azt gondolom, ha az el is jön, az jó néhány év - lásd, egy "szeretném", de ettől még nem hiszek is benne -, addig pedig sima spekulációval támogatom az árfolyamát, amerre éppen megy (és remélem, hogy a váltók majd a továbbiakban is odaadják a pénzemet, amikor kivenném...). Tehát ha ennyien így válaszolnának, akkor talán némi várakozást lehetne belőle kiérteni, de az itt neked válaszoló max. 10 ember ehhez kevés.
    Egyébként szerintem olyan 150-ig még elmegy (már úgy értem, hogy ott oldalazik majd, mert már ma is elment odáig pár percre, de azt csak néhány piaci szereplő tudta lereagálni - vagy előre betett megbízások voltak, de ez igazából nem számít -, így pár perc után vissza is ugrott), aztán meglátjuk, ott mit csinál, bár a mostani szinten is nagy a harc, az is lehet, hogy itt megáll (olyan 180 körül).

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák