Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    na megjött nekem is végre a Limited Edition.

    összegzés: normál LE méretű doboz, kb Far Cry 3 Insane Edition szint.

    sima normál dvd a csomagban, kisméretű, keménykötéses szép artwork (Deus Ex:Human Revolution / FC3 méretű), bár a gerincére nem lett nyomtatva. vicces, de a tok belül hirdeti a nagyméretű artworkot is.

    a soundtrack egyszer letölthető formában jön.

    a kulcstartó és a figura is szépen kidolgozott, üröm az örömben, hogy a figura kb 2 centis. dlckből csak a nullanaposok jönnek, teljes season pass nem jár.

    összességében: sokmindent ad, de igazából se a dlck nem teljesek, artworkből is van nagyobb, cd se a saját tokjában jön, tehát lehet itt a kevesebb több lett volna.

    tok rigiditása nem az igazi, postával óvatosan, lehet picit megnyomódik (mint az enyém).

    első benyomás felemás: annyira nem volt drágább a simánál ezen a helyen (picit többért vettem, mint a normál kiadások induló ára), de többet nem ért volna a sok motyó ellenére. aztán persze úgyis a játékon múlik innentől minden, csak gondoltam leírom az első benyomásokat, amíg telepít.

    szerk: CF megy, terhelés skálázódik is. bench kettes beállítással (DOF + DX11 ultra) 65.4fpses átlagot megy 1080pben. memterhelés tényleg egész magas, nálam 3640megáig ment, tehát 2gigás kártya előny alá 1080pre.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák