Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    Sziasztok!

    Csak én vagyok ilyen peches, vagy a Zalando nem kommunikált, egyeztetett megfelelően a GLS-sel/csomagpontokkal. Már jó pár héttel ezelőtt is a térképükön szereplő csomagponton is, csak néztek, hogy mit akarok náluk. Elvették de mondták, hogy lehet ők bukják a visszaszállítási díjat, mert ők nem tudnak róla, hogy náluk is vissza lehetne küldeni csomagot. Most már nincsenek is fent a zalandos térképen. Elmentem tehát feladni egy másik csomagot egy másik csomagpontra, ahol mondja a nőci, hogy, csak akkor tudom feladni, ha kifizetem a bő 2k-s szállítási díjat. Mondta neki, hogy elméletileg ingyen kellene tudnom feladni, mutattam is neki a matricát. Telefonált egyet, gondolom a főnökének, és ő is megerősítette. Elmentem egy másik helyre is, ott szintén fizetni kellett volna. Az előbb chateltem a zalandoval, a leányzó azt írta, hogy már pedig át kellene venniük a csomagot, és mondta, hogy jelzik a problémát a GLS-nek. Azt mondta, hogy csomagautomatába inkább ne vigyem, mert az nem ad igazolást az átvételről.
    Esetleg nem tudja valaki, hogy Debrecenben hol veszik át a csomagot ingyen és bérmentve? :)

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

Új hozzászólás Aktív témák