Aktív témák

  • RóbertGida

    csendes tag

    Sziasztok, igazabol en ket problemaval fordulnek tanacsert.

    Kaptam egy notebookot, es a regi gepemrol at kellett masolnom minden adatot, (a regit elvettek) az uj gep egyetlen c drive NTFS particiojara. En tobb reszre particionaltam a HD-t ugy, hogy megmaradjanak az anyagaim egy masik extended/logical particion. Feltettem ra egy XP-t, de nagyon gagyin futott, es ezert gondoltam, hogy a notebookhoz jaro recovery cdt is kiprobalom. Itt kovettem el a hibat, mert mig a masik gepemen ez csak particio ujra installt jelentett, ezen a gepen a full disket felulirta a data recovery cd, es az eredetileg FAT32-es drivekat megszuntette, es az install vegen automatikusan atkonvertalta NTFS-be.. (semmit nem ajanlott fel).. A kerdes: Van meg eselye annak, hogy valahogy visszakapjan igy a fajlokat, vagy bebuktam az egeszet?

    A masik kerdes:
    ATI IGP 340M kartya van a gepben. A monitor feherfenye tul eros, es egy picit homalyosnak tunik, ha a kontrasztot allitgatom rajta (fn+bill), akkor (+,-) vagy elsotetul vagy vilagos lesz, a kepelesseg viszont ugyanugy ''homalyos''. Szerintetek ezzel mit lehet kezdeni? (most installaltam a legfrissebb drivert hozza)


    Koszi a tanacsokat elore is,

    RG

    Tegnap meg itt volt a file...

Aktív témák