Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz TTomax #93614 üzenetére

    Igen-igen, közben leesett.

    Az egész előadás arról szólt hogy hülyén fogalmazva a "középosztályt" célozzák meg, mind a VR-el mind a belépő Polarisokkal, most nyilván a 1070/1080 után simán bele lehet menni abba hogy vajon mennyire a bizonyítványukat magyarázzák, sosem fogjuk megtudni. :N

    Amit te szeretnél (és ezzel nem vagy egyedül.. ;) ) az majd szerintem csak a Vega lesz, valamikor 2017 első negyedévben mert nem hiszem hogy idén megkapnánk.
    Amúgy 200$-ért illetve a 8GB-os modell cirka 230$-ért szerintem elég erős ajánlat, customokért vatta újan nyitóárként.
    Páran húzhatjuk a szemöldökünket de az igazság annyi, hogy a legtöbb ember a fenekét földhöz verné már egy ilyen kártyáért is. :K
    Mi azért így napi ~20+ PH kaliberű fórum postunkkal, HW kattanási szintünkkel nem igazán vagyunk mérvadónak nevezhetőek, semmilyen szinten.

    Egyes pletykák szerint ráadásul ezt nem 150W-ból fogja hozni, inkább 100-120W, azért az bitang lenne.
    Nem mellesleg vígan eljátszom gyakorlatilag minden új játékkal 1440p-ben VSR-el, egy-két kivételtől eltekintve. Nincs a 480as esetében megkotlott DX12 support, sem nyesedék memória, sem semmi, legalábbis az alapján amit tudni vélünk róla.

    Mondom se a CF-et nem értem, sem azt miért a középpel nyitottak de ez kb semmit nem jelent, bőven jobban tudhatják adott idő alatt, adott időszakban honnan számíthatnak a legtöbb bevételre, függetlenül attól mi mit hablatyolunk.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • HSM

    félisten

    válasz TTomax #93614 üzenetére

    Nekem ez így 200 dollárért pont az, amire mostanság vágynék a 7870 XT-m helyett... Elég erős cuccok voltak a 290/390-ek is, szerintem a mai napig elég, ha valaki minimálisan kompromisszumképes, ha annak hozza a sebességét ennyi pénzért, 100-150W-ból, nekem ez maga a tökéletes kártya. És biztos nem csak én vagyok így vele. Az Nv meg ahogy árazta a Pascal-okat, hát... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák