Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz TTomax #93607 üzenetére

    Nekem egy Club3D ("Built By ATI" amúgy) 9700-asom volt. Még a 9700PRO órajeleit sem bírta, de mégis nagyon frankó kártya volt, az akkori Northwood magos, HT-s procimmal meg azzal évekig el tudtam szépen játszogatni maxgrafikán bármivel. :))

    Ez a 8500LE, vagy 9100, vagy micsoda akkor volt, mikor átmenetileg vettem egy kétmagos P3-as munkaállomást átmeneti gépnek (IBM cucc volt, rambus rammal, komoly vas volt), és abba kellett valami, ami képet ad. :DD

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz TTomax #93607 üzenetére

    Ezert a hozzaszolasodert millio taps! :C :C :C

    Mar egy jo ideje azt predikalom az embereknek hogy ez az egesz mizeria egy kartellben van. Anno ott volt az 580, kitoltak a 7970-et...valaszkent megkaptak a 680-at...utana a 7970 GHz...picivel , aprankent kaptuk a + 5-8 %-ot....azutan megjelent a 780..hosszu ideig semmi...utana a 7970/690...780Ti...290/290X...stb.

    Tavaj jott a maxvell 980...az AMD reszerol semmi...majd a 980Ti...azutan kesve a Furyka..de szepen megvartak hogy akik gyors kartyat szeretnenek azok vegyek meg a GM200-at, utana nyogve kitoltak a boltokba. Mintha szandekosan csinaltak volna a kesest...

    Most ugye itt a 1070/1080, mit csinal az AMD? kihozza a 480-at..hogy meg veletlenul se legyen alternativa...kell az eros de meregdraga..ott az NV...kozep osztalyba meg lehet meg a havazas elott a boltokban lesz a 480. Utana szepen csondben elstartol a 1050/1060/1060Ti....

    Mi mas ez ha nem kartell?!

    Unom mar azt is hogy evrol evre jonnek az uj processzorok...hozznak +5 - 8%-ot...aztan vegyel hozza alaplapot..
    Es sajnalom, de ezert csak az AMD-et hibaztatom....minden az o hibajuk! Ha talpon volnanak nem baCCnak a jovo beli bohockodasukat akkor volna kemeny konkurencia, volna harc....es volna generacio valtasnal igazi erdembeli elorelepes! Es ez csak nekunk volna jo...

    Szoval teljes mertekben igazad van! Vegre valaki aki normalisan latja a helyzetett...

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák