Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz Habugi #65305 üzenetére

    Más a hitbox konzolon.. Megszokás kérdése.. Próbálkozom a BF4-gyel is, kisebb nagyobb sikerrel. De pont az irányítás miatt teljesen más a hitbox. :)

    Az egyik fő indok a Batman AK volt, a maradék pedig a forza motorsport, és a horizon 2, na és persze az új TombRaider.

    Forza soha nem lesz PC-re.. Ott a PC, de az teljesen más,plusz jelenleg sajnos az is tele van bogárral.. És ez csak 1 játék a Forza "ellen" pc-n.

    Így lett, de nem tartom kizártnak, hogy hamarosan menni fog a pc, és cserélem valami lowcost-ra, amivel elleszek, mert nem használom. Az utóbbi időben pc-n max diablo3-azok, semmi más.

    Öhm.. 80 helyett 95... PC-n megy a hőbörgés a 30 fps miatt.. Furcsamód One-on köszöni szépen, szépen elvan 30 fps-sel. Persze a Motorsport teljesen más 60 FPS-sel..

    Én azt nézem, hogy mondjuk a One ellesz addig mint a 360... és azóta hány pc generáció jött meg, és kényeszerítette váltásra a pc-s gamer-ek zömét, akkor szerintem kicsit jobban áll a konzol. :)

    Őszinte leszek, meguntam azt, hogy szinte minden új játékot konzolról portolnak, sajnos legtöbb esetben rosszul.. És, hiába veszel komolyabb hardvereket, soha sem lesz olyan, mint amilyet várnál, max kompromisszumokkal.

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

  • inspiroyhome

    aktív tag

    válasz Habugi #65305 üzenetére

    +1, saját dolog példának, soha nem gondoltam volna, hogy egy 5e forintos videokártyával ilyen jól el leszek, nem is igazán akarom mostanában cserélni. GTA V-re elég, cs:go-ra elég. Ahol a 7770-el volt 60fps-em, ezzel van 40.

    msi n250gts

    bringa dettó, csak a kis csepel már kezd szétesni, lehet hogy a videokártyára félrerakott pízből veszek valami olcsóbb bicót.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák