Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz MrM94 #46271 üzenetére

    Nem akarok és pont ezért örültem az AMD Vga-k sikereink ,de akik ennyire pusholják az NV-t és meg is lett az eredménye.. sok negatív okosság az AMD ellen mintha a másik 2 cég soha nem csinált volna semmit.. Csak milyen érdekes,hogy amikor kijön egy directx 12 meg más újítás előnye egy ATI-nál . Rögtön akkor még ,ha csak tréfa még ha csak nem Rögtön akkor jön 2010-12-es hír push. Gyorsan kell pár negatív dolog és rögtön elfejtik az emberek a jó kis új siker teszteket. ami nem a siker meg ,hogy most atomra van vágva csak ahogy fórumok a KÉK zöld emberek képesek beszélni piros topicba meg is érdemelnék ,hogy a KÉK meg a Zöld MONPOL helyzethez jusson és az így is szép áron futó hardvereket még megemeljék... aztán akkro észrevennék,hogy konkurencia cég kell mert felhasználó szemszögből érdeked,hogy valakivele versenyezzenek és nyomják az áraikat lefele.

    persze Adott esetben ezt AMD-nek hívják ,de most mi van akkor ,ha nincsen.. Nekem szükségem van rendelni 8 szálra itthon-- de nincsen pénzem 100 ezres i7-re és fölösleges is viszont directx12 tényleg jó lesz akkor már 2 dolog miatt sem szeretnék 4 szálas i5-be beruházni. kell egy köztes ami per pill számomra az AMD tölt be. nekem csakis negatív dologgal fog járni az AMD eltűnése adott helyzetben és csak reménykedhetek ,hogy mondjuk más néven megjelenik egy új gyártó aki betölti az AMD űrjét.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák