Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz MrM94 #18429 üzenetére

    Na én is hajtom a szopórollert vagy 3 éve de ugy látom most valami változás Jön és orulok neki. Na de hajtottam Is erte mostanság. Viszont tökre olyan dolog jott amire nem is számítottam. Kitartás. Nem sírok de kemény napokat éltem meg a "hegyen" mig az erdeszetnel szoptam.

    [ Szerkesztve ]

  • Yeffy

    veterán

    válasz MrM94 #18429 üzenetére

    ne legy ennyire megharagudva az eletre...
    miért, minek örüljek? nem vagyok különösebben, bár van rá okom jópár

    ...viszont az nem fasza dolog h atbasznak.a sok parasztvakitas alaplappal...
    én nem a deszkás hsz-ére írtam, hanem arra, hogy szar az idő kint, és nem sokat süt a nap.

    a többihez: köszönöm, de tisztában vagyok mindennel, amit leírtál. :)

    de epito jellegu kritikakent mondom azt neked hogy eloszor is szedd ossze magad es mondd azt h ebbol eleg volt szeretnrl valamit elerni az eletben es tegy azert ne vard azt h mas szurkalja a segged mert senki nem fogja..
    evidens, ezért informálódok hónapok óta, mivel itt vgyok, csak még nem tudom, hova induljak (szakma, stb)

    sot lesznek akik lefele akarnak nyomni.
    szintén nem újdonság :)

    s ne feledd! a munka nem szegyen.probalkozz masodallassal
    nyilvánvaló, csak itt a városomban sajnos nem nagy a foglalkoztatottság, nem nagyon találtam eddig másodmelót, mait össze tudtam volna egyeztetni a normál melómmal/életemmel. de folyamatban...

    nm basztatni akarlak remelem nm haragszol meg.
    nem, egyáltalán nem, miért kéne? örülök, ha írsz nekem.
    köszönöm a hozzászólást ;)

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • ViZion

    félisten

    válasz MrM94 #18429 üzenetére

    Annyira megható, hogy az elütéseket is elnézem... :DDD Igazad van sok mindenben.
    Amikor megvettem az autóm - a Daewoo Nexia- nekem az álomgép volt, tetszett mindíg is, imádtam. De valahogy üresség lett utána... a céltalanság. A legtöbb drága megvett cucc után ez van bennem. Nem megbánás vagy ilyesmi, mert hülyeségre nem költök igazán, de valahogy olyan semmilyen utána. Megértem a vásárlásmániásokat is, ezt az ürességet odázzák el újabb és újabb vásárlásokkal.

    A felvágós rész engem soha nem érdekelt, az S4-es példád tökéletes: villog vele, de nem is tudja használni, nincs is szüksége rá, neki arra van szüksége, hogy nyálcsorgatók álljanak körülötte. Ha ehhez S4 kell, akkor azt veszi, ha más, akkor azt. Nekem senkire nincs szükségem, hogy itt lihegjen... Minap haver boltjában a pénztáros lány: jujj új a telód, muti-muti... stb. Mondom, nem az. Deeee, jujjj... Mutatom, hogy a régi Nokiám... lefegyott rendesen, Symbiant szvsz nem is látott még... ;]

    Újabb beteg hét [link]

    Yeffy DJ: Ne ess abba a hibába, hogy aszerint választasz szakmát, amit a városodban eladhatónak vélsz... Olyant keress, amit tudsz csinálni, nem vagy rosszul, ha arra gondolsz, h be kell menni dolgozni. Ha mittomén asztalos lennék, akkor szvsz akármilyen pro lennék, vagy gazdag, akármi... de boldog NEM. Nem nekem való, nem lenézés, vagy ilyesmi, én ehhez béna vagyok, nem érdekel. Másnak meg az élete. Keresd meg mi az ami tetszik, keresel is vele. Tanulás majd kialakul, ne állíts korlátokat még indulás előtt... :K

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • Peaceliker

    őstag

    válasz MrM94 #18429 üzenetére

    Igen, sajna az a vmi, ami pénzbe kerül! Illetve ezt látom, majdnem mindenhol, nem gondolom így! ;)
    De asszem az előző hszből ez ki is derült, csak ott sport kinézetű autóba ágyazva vt megírva. :)

    A vicc, hogy nem is az számít, hogy hogyan van meg, csak legyen, pl szifon. Munkatársaimnak egy része hitelre vette meg...vicc...hátralékkezelők és faszságokra (illetve nem létszükséglet dolgokra) vesznek fel egy valag hitelt...

    (#18432) ViZion

    Igen, ezt én is ismerem. Megvan vmi, már nagyon vártam, aztán csak nézek ki a fejemből, hogy ittvan, de jó, oszt most mi lesz.
    Na ez az "űr" tud sokakat vásárlási mániába sodorni, mert nekik az az adrenalin, amikor/ mielőtt megveszik. Ha ezt le tudjuk gyűrni, akkor nem leszünk olyan mániákusok, mint Sasss koma! ;]

    Na igen, ez megy, az a vki és egyedi, aki majom, mert követi a többit!? :W
    Engem is mindenki csesztet, hogy francia kocsit vettem...én szeretem, nem egy magamutogatós autó, de ha kell meglep mindenkit. Nekem pont ez kell, ilyen kis alattomos! :D
    ...meg mondja ismerős, hogy miért ilyen halk, nem sport kocsi?? Ez is egy színvonal, megint csak a külsőség. Ha nem hangos, biztos nem is megy (de amúgy amikor nyomom baromi hangos, csak minek nyomjam mindig? :) ).

    (#18437) ViZion

    Igen, oktatás az kaka. :(

    (#18445) ViZion

    Én symbian óta szeretem a telókat. :)

    (#18449) miklosss2012

    Nekem vt 3660? :D

    "Oh my Goa'uld!"

Új hozzászólás Aktív témák