Új hozzászólás Aktív témák

  • Pickit3

    aktív tag

    válasz #81556480 #77851 üzenetére

    end HÁESEM

    Zártszelvény! Nekem hivatalos nevem nincs. :( Hát nem sűrűn láthacc itt mivel csak olvasok/szórakozok, néha flémelek, de azt is csak ősz óta.
    Én csak 3,5-lel nyomom délalföldön Szögedön, de én ettől már lassan agyhúgykövet kapok. Ugye volán mögé ül aki minden másnap vezet (húsvét másnap, karácsony másnap) és piszok nagy forgalmi zavart tud okozni. Tegnap egyik ismerős letért egy földútra és úgy elakadt, mint a rosseb. Segítségül hívtunk egy traktorost, de csak sok szenvedéssel bírta kiszedni. Én könnyebben elakadós autót vezetek ráadásul sokszor földúton megyek, de még egyszer sem akadtam el hál-istennek. Elegem van a fuvarozásból, nincs se karácsony se szilveszter. Kora nyárra eldöntöttem, hogy új munkahelyet nézek, de hirtelen két kapu nyílt ki így a jövő zenéje, hogy mi lesz. Sok munka-sok pénz, átlagos munka-átlagos fizu. A Fater szólása: "Kell a pénz, de nem minden áron" viszont a másik oldalon ott van, hogy gyorsan felépíthetek egy életet a bőven másfélszeres, de szűken kétszeres fizuval. Ráadásul a barátnőjelöltemet sem láttam vagy másfél hónapja és emiatt is zabos vagyok már. Az apósjelölt meg elviszi messze szilveszterezni így csak január közepén láthatom, a szülinapom után. (Sóhaj)

    Sas bá': A maga kocsiját láthattam? Egy új rozsda-sárga rönó volt, a rendszáma: SAS-052.

Új hozzászólás Aktív témák