Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz Cifu #180 üzenetére

    lehetne a játékban 1-1 kampány, ami átvisz azokra a területekre, mert így kb. mintha ott se lennének. mondjuk a taurianos küldik jók, mert ott inkább jönnek assault mechek.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz Cifu #180 üzenetére

    Tegnap este elnéztem az egyik Taurian rendszerbe: kaptam egy négycsillagos Assasinate küldetést a kapellánoktól... Hát szenvedős volt, 2 Schrek, 1 Demolisher, 4 Heavy mech és a célpont egy Highlander-ben ült (most találkoztam először assaulttal). És nem is kalózok, elit taurian egységek... Kopott a páncélom rendesen, de legalább a végén két HGN-733 part-ot szereztem. Kb. folyamatosan hátráltam, az volt a szerencsém, hogy a Tundrán voltam és nem kellett aggódnom a hő miatt. Meg nem volt az enemyn Jump Jet és amíg ők megkerülték a hegyet Sensor Lock+90 rakéta csökkentette a létszámot kettővel.
    Mondjuk ma még visszamegyek egy körre, hátha sikerül begyűjteni a harmadik darabot ahhoz az assaulthoz. Vagy egy másikhoz, úgyis megvan a GHR-5H-ből is a harmadik darab, már dolgoznak rajta a szerelők. Kíváncsi vagyok rá, lesz-e olyan hatékony a flamerekkel, mint a Firestarter volt.

    Oriont én 3 LRM 15-össel használtam. Az volt az arany középút, volt elég heat sink és ammo.

    Mennyi lőszert vittél? Én eddig 4 tonnát, de a fenti küldetés végén már csak rugdosni tudtam az Orionnal, szóval megemeltem ötre (és +1 Heat Sink is került rá, mert sivatagban a hatodik sorozat után még mindig le kapcsolni az LRM10et). 12 sorozatra való már csak elég lesz. Csak most még jobban kell vigyáznom rá, mert összesen 760 armor van rajta... A többin meg 1k fölött :DDD

Új hozzászólás Aktív témák