Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    félisten

    @duvi: Kezdéskor ezen szentségeltem. Tankokra szinte hatástalanok az LRM-ek, ami azért elég vicces.

    Valahol pedig logikus. Nézd meg akár a Demolisher-t egy mellette álló Mech mellett. Sokkal kisebb célpont. Ráadásul szemben a Mech-ekkel csak 5 "testrészük" van (front / left side / right side / back és turret). És most egy kis hátradőlés, és nézzük meg, mégis mi itt az elvárás: hogy egy 80 tonnás nehéz harckocsi, amelyen az alap BT szabályai szerint 10 tonna páncélzat van, nem hajlandó feldobni a lánctalpait egy salvo után? Egy olyan járműről beszélünk, amely eredetileg is olyan frontális páncélzattal bírt, hogy két AC/20 lövés után nyilt meg egyáltalán a strukturája. Vagy 4db PPC találat után. És akkor mindig a testet találtad el szemből. A torony pedig ugyanilyen páncélzattal bír...

    Nekem ez especiel tetszik, értelmet nyertek (illetve kihívást jelentenek) a járművek a játékban.

    Néha szabályosan bántam, hogy nem lehet járműveket is használni. Egy LRM-carrier-ért ölni tudtam volna. :DDD

    @Shadowguard: Csak még Precision Shottal is szétszórja a találatokat.

    A Precision shot sem jelenti azt, hogy 100% eséllyel az adott pontot találod el, most fejből mondom, de 80% felett nekem még 10-es tactical skill mellett sem nagyon volt a részegységekre vonatkozó esély (leszámítva Mech CT-t)...

    Lehet össze kellene raknom AC-s mecheket is, mert Ballistic fegyvereket egyáltalán nem használok.

    Szvsz max. Gut mellett van értelmük, de ott is csak a hőháztartási problémás pályákon (Martian, Lunar és Desert).

    @cain69: pedig készülj, mert a nehéz tornyok még ilyenebbek.

    Hát igen, némelyik küldetésnél néztem nagyon, hogy ezt alap látótávolsággal mégis hogy oldod meg. :)

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák