Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz duvi #142 üzenetére

    Akkor nem csak én képzelődtem :) Cirka 7 óra játék alatt nem vettem észre lassulást a töltési időt tekintve és amikor kiléptem sem kellett percekig várnom, hogy magához térjen a rendszer.

    Végre meglett az Argo, már szépen el is kezdtem fejleszteni és végül nyugdíjaztam a Firestartert is. Jelenleg két Orion, egy Trebuchet és az LRM-boatnak megcsinált Centurion a csapatom, de kis szerencsével hamarosan már négy heavyt viszek (1-1 darab kell a Thunderbolthoz és a Cataphracthoz is).
    Mondjuk a játék szeret szólni, hogy ne bízzam el magam. Tegnap egyik küldetésben még röhögtem is, hogy mit akar a gép a kis light mechjeivel... Egy kör alatt kiszedték a pilótát az Trebuchetból :Y Gyorsan ment is a visszatöltés. Egy-egy sebzés belefér, de halottakat nem akarok :U
    Viszont megint lenne két kérdésem :D
    1. Úgy érzem ideje bővíteni a pilóták listáját és látom nála, hogy mindenféle dolgok (Marik commoner pld) van felsorolva mellettük. Ezek számítanak valamit később vagy csak érdekességképpen van ott?
    2. Aki már nagyon a végén jár, az meg tudná mondani a teljesen felfejlesztett Argonál mennyi a havi fenntartási költség? Csak, hogy mivel számoljak. Egyelőre csak a nagyon alap dolgokat építettem még rá, plusz egy második mechbayt, de azért láttam, hogy vannak drága dolgok.

Új hozzászólás Aktív témák