Új hozzászólás Aktív témák

  • Neoteric

    addikt

    válasz guftabi96 #4267 üzenetére

    Kíváncsi leszek rá, hogy a 2 Rotterdamon mennyire lesz más a játék.

    Ezt a Battlefield 4-ben még elintézték Shanghaion egy levolutionnel. :D

    (#4260) Dtomka: 14 éves Battlefield múlttal valóban hívhatom magam Bf veteránnak és az elején én is inkább csak a rosszat láttam benne. Viszont mennél többet játszom ezzel a bétával, annál pozitívabb lesz a véleményem. Ami biztos, hogy kell a csapat, vagy legalábbis az a 2-3 ember, hogy egy jó squad meglegyen, a játékélmény szerintem ég és föld. A játék hangulata továbbra sem világháborús, kurvagyors minden, kicsit CoD-os lett.. meg mit keres holo sight 40-es évek elején egy fegyveren? Én pont a hangulat végett vártam anno Bf4 után a második vh-s vagy Vietnamos témát, hogy visszamenjen a gyökerekhez a játék és hozza megint azt a feelinget. Erre itt mindent érzek, csak WW2-t nem.. főleg úgy, hogy ha lehet hinni a szivárgott infoknak, akkor csak egy 1-2 pálya lesz amin számítanak majd valamit a járművek.. egy Battlefieldben baszki. :(
    Ha ezektől elrugaszkodom, akkor viszont nem lesz rossz játék miután kinövi a gyerekbetegségeit. A cq körök tényleg szorosak, tuti, hogy már nem csak a zászlók szólnak bele a ticketekbe, de ez jó dolog szvsz, sokkal nagyobb elánnal játszunk végig ha tudjuk, hogy az utolsó pillanatig nyitott a meccs.

    PSN: ne0teric_sAN

Új hozzászólás Aktív témák