Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gonz0

    tag

    válasz Źşë' #17972 üzenetére

    A fal a hülye ha fejjel mész neki. Nem egészen értem, mit akartál az írásoddal közölni, 4 bekezdésen át szapulod a játékot, olyan dolgokat felhozva, amiket én (meg szerintem a többség) egyeltalán nem tapasztal. Aztán bejelented, hogy de azért 50-es rankig még elviszed a játékot. Akárhogy is számolom, még ha nagyon jó is vagy az legalább 300 óra játékidő. Milyen más játékkal játszottál 300 órát? Akkor most hogy is van ez?

    Ráadásul a vietnámmal is játszani fogsz csak fizetni nem akarsz érte? szánalom..

    “I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

  • petXYZW

    tag

    válasz Źşë' #17972 üzenetére

    OFF

    Sajnos részben igazad van. A legnagyobb baj, hogy az EA részvényesei nem játszanak a BFBC2-vel csak az érdekli őket, hogy legyen belőle elég pénz.
    Valószínűleg a fejlesztők szerettek volna hibamentesebb jobb játékot kiadni.

    De véleményem szerint azért ez a játék még annyira nem rossz, hogy azért ne lehessen vele játszani, vagy megbántam volna, hogy megvettem. Más kérdés, hogy szerintem ez volt az utolsó DICE játékom, hacsak nem lesz valami nagyon nagy technológiai újítás. (pl.: működö favorit szerverlista :D ) Majd a BFBC10.

    OFF vége.

    A hitbox szerintem jobb lett, az SV98-al 16 óra lett meg a platina, 49% pontossággal ami a patch előtt nem ment volna. De még persze mindig előfordul, hogy vérzik, koppan aztán szalad tovább. Nekem is fel megy néha a vérnyomásom, de pár perc múlva már el is múlik. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák