Új hozzászólás Aktív témák

  • Target78hu

    aktív tag

    válasz lala42 #8732 üzenetére

    Néha kifogok egy-egy jó squadot ,ahol csapatként megyünk úgyhogy ,ez csak hozzáállás kérdése szerintem :P
    Ha bokor csipázni akarok ,akkor nem lépek squadba ,mert hasztalan a squadnak (bár spottolok ezerrel meg szedem akit tudok+m-com ot pucolok mortallal) és csak foglalom a helyet a "tímworkosok" elől ,de ha roham csubakka módban megyek ,akkor próbálok tevékenyen segíteni. Csak általában ,ha kell medic nincs vagy csak ől és nem éleszt ,vagy lőszer kéne inkább jihadolok ,mint megvárom ,hogy az assault magán kívül másnak is ad ammo-t ,ha minden klappol az ritka ,de annál élvezetesebb!
    No és ,ha cg/rpg van épp nálam azzal lövők akár gyalogosra is ,de ezzel nincs is gond ,csak azzal ,ha mindig az van valakinél - ez más játékban elfogadható ,de az nem a bf szerintem!

    Egy külföldi szerveren voltam ,ahol no gl és no cg emberre felírat villogott ,persze egy admin sem volt fent és ment ezerrel ezekkel a hent.. nem ezért mentem fel csak ,ha ez szabály ott ,akkor csak azért is felfogás rulz benézett rendesen!

    hkv.hu

Új hozzászólás Aktív témák