Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz gabipaci #7402 üzenetére

    Sehogy, nem az oviban vagyunk. Mi van akkor ha az egyik csapatban 10-en vannak a másikban 12-en? Semmi!!! Ez játék. Ha mégis eventeam kell, akkor véletlenszerűen kell csinálni, nem lehet olyat, hogy a legrosszabb arányút, vagy az utolsót.

    Mert akkor már miért nem a legtöbb pontot gyüjtőt, vagy a másodikat rakjuk át?

    Ahol én admin vagyok, ott nyomok egy eventeam parancsot, és véletlenszerűen rak át valakit. Viszont Istent nem akarok játszani. Engem nem zavar, ha a másik csapatban többen vannak. Az zavar, hogy mindenféle szabályokat alkottok, de senki nem tartja be. Egyfolytában visszajártak ma is a hátam mögé, "ellopták" a helikoptert/tankot. Ami amúgy nem zavarna, de ha már van rá szabály.........

    Én igyekszem betartani, más meg szopat, és vihog magában. Mondjuk ez a rossz abban, amikor gyerekek is vannak fent.

    Egyébként most is azért vagyok itt, mert úgy levágott megint, mint a szél. Visszamenni meg nem lehet, mert vagy 1 századmásodperc alatt tele a szerver, hiába megyek rögtön, vagy nem is lehet kapcsolódni. :U

Új hozzászólás Aktív témák