Új hozzászólás Aktív témák

  • PaJa1

    őstag

    válasz BandiHUN #6950 üzenetére

    Akkor valamit te rosszul csinálsz.

    Én is kipróbáltam mennyit lehet szerezni egyedül egy üres szerveren és kb 4000 pont jött össze.

    Visszatérve a VGA cserémre:
    Furcsálltam, hogy nem megy jobban a játék, sőt rosszabbul megy, többször lassul, szaggat, mint a régi 512megás 4850emmel. Mondom mi a maki van, nézem az órajelek a karin rendben, mivel windózban voltam, ott a proci meg nem ketyeg annyin amennyin kéne. Elsőre nem is vettem észre, hogy a az FSB se azon van amin szokott lenni. Na ekkor esett le a tantusz, hogy mivel kipakoltam az egész hóbelebancot a házból, mert új házat is vettem a 260as GTXnek, akkor valószínűleg visszaállt alaphelyzetbe az FSB órajele. Nyomtam egy restartot, beállítottam a használni kívánt értékeket, majd irány a csatamező. Folyik mint a Nílus! 60 fps :)
    Mellesleg az az érdekes, hogy a videókártya miatt sokkal gyorsabban tölti be pályákat, még lassú processzor mellett is! Aztán visszapiszkáltam a procit és még gyorsabban tölt :)

    [ Szerkesztve ]

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Új hozzászólás Aktív témák