Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ciry #6132 üzenetére

    szerintem se vészes a helyzet...én igenis hajlandó vagyok pl.negyedóráig refresh-t nyomogatni,hogy beférjek...nem vagyok egy nagy szám,de elvagyok,szerintem az emlegetett problémáknál sokkal nagyobb az,hogy túl sok a sniper,és a járműveket elviszik csak azért,hogy hamar odaérjenek a harcba,mindegy,hogy mi az,még egy vacak quad-ra is 2 ember fér,de ezt se tudják sokan :D
    azt meg azért hozzátenném,hogy mivel a bc1 nem jelent meg pc-re,és a bf2 egy tulajodonképpen ősi,hótgagyi grafikájú játék,amivel már rég csak a fanok játszanak,a mostani bc2-esek 90%-ának minimum fogalma sincs arról,hogy mi az a Base Rape,de egyébként igazán az ilyen dolgokat itt sem látom jól elmagyarázva,egyébként teljesen hülye dolog valamit azért korlátozni,mert béna az ellen.egyéni szociális...szerintem.ha a 2 csapat balanszolt,akkor végülis szerintem a spawnkillen kivül a legtöbb dolog természetes.főlegha a kaszteloszlás is jó.kicsit kezd ez az egész a cod4-es ökörségekre emlékeztetni,ott is a promod ameddig jutott a szabályozásban... :U és mégis a legtöbb ember azt mondta,hogy a PAM volt a legjobb ilyen téren.
    remélem lesz mihamarabb rendes team balance,és akkor elmúlnak ezek az anomáliák.szerintem elsősorban ez az oka,meghát az emberek nehezen szokják a spottolást,csapatmunkát,friss a gém,mindenki szintet tolna,el kell fogadni azt is,ráadásul a kezdő cuccok tényleg nem érnek semmit,mindenkit bosszant,hogy szétlégicsapásozzák meg leszedik a map másik végéről,onnan,ahol az ő sniperjén át egy pár pixeles valami látszik...de szerintem a kezdeti ökörködést ki fogják nőni az emberek,ahogy lehetőségük lesz mindent elérni.a gl is addig poén,amig meg nem tanul az ember annyit a fegyóval,hogy le tudjon lőni 2 embert egy körben,onnantól jobb cuccokkal már elmarad,mostanában azért drasztikusan visszaesett a gl-ezők száma,hát igen,a kezdőknek tényleg ez az egyetlen higazán hatásos fegyvere.a csipázást is ki fogják jobbára nőni szerintem,főleg ha ugye a jó csipás kimaxolja,a rossz meg felhagy vele,de tovább kell lépni,mert nem fejlődik.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák