Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Neoteric #34510 üzenetére

    és itt a pont... az igazat megvallva el sem olvastam végig a hszt, csak az elejét és nagyon megtetszett... csak annyira amennyire azt leírtam :C

    nem áll szándékomban támadni a multigaminget, gabipacival volt eleinte egy vitánk, de le lett rendezve a dolog és tisztelem azért amit csinál és ahogy csinálja, mint írtam nem is láttam hogy mi a vége, mert már az elején elakadtam :DD) - bf3 topikban esett le mikor ő beírta saját maga... de akkor ez már benn volt és értelémét nem láttam a dolog szépítésének, na meg annyira azért nem lehetett sértő sztem h "csak" sith szemében volt gerenda :U
    az hogy sith egy hp (mivel érzékenyen reagál még erre a kis hszre is), arról nem tehetek
    és mivel nem vagyok a sráccal olyan haveri viszonyban hogy kommunikáljunk érdemben, ezért nem teszem meg azt :U

    és igen is lehet egyedül is játszani, csak tudni kell :U
    amúgy én sem vagyok teljesen magányos farkas, mert amennyire csak lehet haverokkal tolom, az hogy az egyik már nem játszik vele lényegtelen, van még 1 akivel szoktam, és igen a friend listem tele van, nem véletlen, és F_Zoleee val is szoktam lőni viszonylag gyakran, sőt még külföldi ismerősökkel is... ill. elég sokszor magányos farkasként, amiben sztem semmi rossz nincs, ha az illető profi akkor tud csapatban/squadban tevékenykedni.. :C és ehhez nem kell közösség, csak skill

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák