Új hozzászólás Aktív témák

  • Taplo

    tag

    válasz ciry #27172 üzenetére

    senkit nem akartam megbántani elnézést ha igy tünt...

    szerintem itt az elfogadásról van szó...... megismered a játékot mit és hogyan adja és úgy játszol... ha ezt teszed nem érzékelsz hibát minden müködik és jó.... most az,hogy milyennek kéne lennie..... ilyen és kész tök élvezetes játszható... megtanulod mit ad be ha hova lösz miket nem szokot beadni.... ehez alkalmaszkodsz.... ezek a játék szabályok....

    le lesz sarkitva a példa és biztos mindenki megint berág rám.... de kasparov nem kérdezgeti naponta mért nem lehet a bástyával átlóban is lépni?????

    vagy nevezük át a forumot szidjuk a BFet forumnak és akkor nem jövök többet mert erre nem anyira vagyok kiváncsi.... emberekkel beszélgetni haverkodni... együtt játazani segiteni.... közöséget épiteni... ezek érdekelnek....a hiszti nem

    mindenki irhatja,hogy hány éve játszik meg milyen FPSekkel..... de meggyözödésem,hogy vannak olyanok akik letolnak éveket és nem hajlandók megérteni megtanulni és beállitani az adott játékot....

    máshogy nyultok egy játékhoz... mint pl ez BB szerveződés..... egy éve van a játék.... most lett már vége vannak még warok vietnam modban meg egynapos kupák...de a játék lecsenget már E-sport téren régen....

    inkább arra figyeljetek ha kijön a BF3 akkor profi mentalitástól az elején csapjatok bele és ha ügyesek vagytok leszüritek a tapasztalatokat akkor a BF4re már menni is fog :D

    nekem az első ha elkezdek valamivel játszani és az csak komolyan lehet mert annyi időm nincs,hogy 3 játékkal szerencsétlenkedjek egyszere....
    tehát pár óra játék után elkezdem beállitani a játékhoz a gombokat... finom hangolom az egeret felmegyek egy üres szervere és órákig elvagyok a hangal..... egyedül.... pl én balkezes vagyok jobbkezes egérel játszom bizonyos gombokat nem is tudok megnyomni mert nincs ott ujam.... katogok azon milyen irányitóval lehetne maga az irányitás gördülékenyebb amivel a karakter olyan mintha a meghosszabitásom lenne.....

    és innen CSAPATBAN ezt a tapasztalatokkal vagy amiket hallok és nem nekem jut eszembe, kiegészitem.... megtanulok mozgásokat, fegyvereket, taktikákat... mindezt persze lehetőleg pro playerek társaságában utána kihivunk ellenfeleket.... tanulni komoly ellenfelektől német,francia,orosz csapatok... és mire feltévedek egy szervere pubolni...
    már nem szokot ilyen lenni,hogy ez szar vagy az szar.... egyszerüen müködik......

    már várom,hogy ezt elkezdjük a crysis2 multival.... GIGABYTE-al..... pár játékost már megkerestem... csak azt remélem a játék jó lesz... és nem landol a kukában!

    töröljétek a hozzá szólást ha felháborit valakit és bocsi akkor el is tünnök...........
    csak szomorú leszek töle,hogy ide irkálok és mindig süket fülek és beszolásnak tartják a segiteni akarást....

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

Új hozzászólás Aktív témák