Új hozzászólás Aktív témák

  • Taplo

    tag

    válasz Źşë' #27155 üzenetére

    nem néztem mindegyiket végig.... a 4est megnéztem mert arra irtad legdurvább... legalábbis igy értelmeztem.....

    4es vidi ott nem öli meg a mediket.... lépcsön rántva lövi el a shottit utána kb egy ötöd tárból egyszer van rajta a célon...... aztán a pisztolyal egyszer sem találja el rángatja mint a hüje..... figyeld a lövések pillanatát... nem az számit,hogy amikor NEM lő akkor rajta van a cél hanem a lövések ritmusa rossz...

    5 tény,hogy a kés elég bugos ezért nem is késelek csak ha már minden kifogyot....
    de ahogy ugrik rá az elején a maki nyomja folyamatosan szét szorva a golyokat minden felé

    a sniper vidin is egyrészt sokszor van mikor rá rántja elö a hona alat vagy a válla fölöt nagyából rajta van a cél az ellenfélen de a fegyver elsütésekor nincs.... a futos nemadja csipa meg rántos nem adja csipa miatt nincs értelme sniperel játszani.....

    imádtam csipázni crysisban scope nélkül.... bc2ben ez a hegyről célba lövöldözö makik sportja....

    azonkivül amelyiken késik a hitbox... nem látom a pinget..... felmenék egy ausztrál szervere amig ki nem rugnak over 200 ping miat kb ezt éreznék.....

    de mindezek ellenére ez a játék tökéletesen játszható amig néztem a vidit... végig mondtam magamban..... NEEElöj az nem fogja beadni... ez is oktató videó lehetne... a hogyan ne re remek példák :))))

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

Új hozzászólás Aktív témák