Új hozzászólás Aktív témák

  • Taplo

    tag

    válasz r-chee #26170 üzenetére

    r-chee:
    "Annyira, de annyira irritálni tud az a szó, hogy "publik", vagy "publikol", hogy ihajj. Tisztán úgy érzem, hogy a használója lealacsonyít vele, és lealacsonyít még sos-sok hétköznapi játékost. Aki mellesleg sokkal többen vannak, mint akik versenyeznek is, s tényleg KLÁNokban játszanak az adott játékon belül. Sokszor az az érzésem, hogy publikol=nyumorult, semmittudó gamer."

    teljesen egyet értek r-cheevel ennek nem kéne igy lennie eltekintve néhány beképzelt pojácától..... és bárki bármit mondd mindenki játszik publikot... ez igy van rendjén...

    mivel a public egy nagy összefoglaló halmaz ezért nyilván játsztanak erősebb....
    (ezt kibontom: tehát ravaszabb, jobbancélzó, jobb szemü és jobb reflexü emberkék is)

    remélem CrOck és Pity nem fog megsértödni ha az ö példájukonj keresztül vezetem le amit szivesen megosztanék veletek....

    (Max és Pity remélem nevezhetem öket online friendeknek maxal már élöben is játszotunk mikor eljött velünk Airsoftozni.... )

    mint az innen bizonyára sokkan tudják ha Crocki(Max) játszik egy átlag szerveren akkor az ö neve a felső tartományban többnyire az elsö helyen tanyázik....

    belő egy körben 40-50 embert.... Tipikus tömeggyilkos... tudja melyik mapon honnan,hogyan... hol lehet bekerülni hol lehet hátba lövöldözni.... bevédeni stb.... ravasz jól mozog, jól lő.... eredményes és tisztelik is játékos társai ezért....

    Eddig ez remélem nem vita tárgya....

    Az esetek többségében ha találkozik egy ellenfélel 1v1 szitúban és éppen nem tölt vagy nincs lesebződve nagyon akkor ö nyeri a szitút....

    Minap feléptem IRAMra párszor... sosem játszom rusht... de veletek szeretem volna játszani... szenvedtem rendesen nem ismertem a pályákat azt sem tudtam honnan jönnek az enemyk. Mióta kijött a map pack még nem is játszotam Rusht.... Gözöm nem volt,hogy van olyan map hogy Coldwar stb...
    előszőr játszotam rajta szivtam rendesen.... CrOcki tolta a túloldalon... :))
    végére ha jól emlékszem kb. ugyanaz az eredményünk volt minden körben....

    Söt CrOck ha publikon irtani kell jobb nálam.... tudja hova szoktak állni, merre tud bejutni...
    söt az átlag játékos fejével is jobban gondolkozik.... ERŐS JÁTÉKOS!

    CrOcki ird le ha nem igy gondolod de ha 1v1 ben találkozunk akkor lehet roszul gondolom de mondjuk 60-40 arányban belövöm.... Pityet még talán 70-30 ban is :)
    Ez viszont abból következik,hogy én sokkat játszom erősebb elenfelek ellen és hozzá vagyok szokva hogy minden századmásodperc minden trük minden fedezék számit...
    Mig Crock nála gyengébb elenfelekel játszik.... Vannak olyanok publicon (és ez nem bántás vagy sértő szerintem akikel 1v1 szitukba (80-20 at vagy 90-10et játszom)
    tehát 100hpn frontális találkozonál 10ből 8 szor én éllem túl a fightot.....

    de ettöl még ha felmegyek mondjuk a Battlefield.hura és kemény a menet és küzdök mint a gép halok rengeteget... de én élvezem...... crock meg lelép mert zavarja,hogy egy élettel nem lő le 3 ellenfelet......

    Bocsi MAX igy érzem

    egy átlag public szerverre ha felépek (nem rush) simán belövök száz embert mondjuk 3as k/d vel.... egyszerüen azért mert egy átlag játékos csak akkor tud megölni ha hátba támad vagy nincs löszerem..... ez HCnél már nincs igy!!!! ott nem a rambóknak hanem a kempereknek áll a zászló :)

    hozzá teszem nem járok ilyen szerokra mert hátba lövöldözni emberkéket...
    (waron örömmel lövök hátba bárkit söööt törekszem is rá....)
    vagy fogalmatlanokat akik a bázisról lövöldözne ki lelövöldözni... nem okoz örömöt...

    és akkor jön egy war ahol nyolc erős játékos jó esetben nyolc erős játékossal csap össze
    és örülsz ha egy élettel egyet max 2 leszedsz... A harcok harca, szabály rendszere van, kemény ellenfelek, sok kudarc és közdelem és néha sikerélmény.... Kihivás

    de akkor forditva se bántsunk már ha felmegyek a barátaimmal publikoni... hogy te minek jösz ide vagy ilyenek...

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

Új hozzászólás Aktív témák